Інтерфакс-Україна
10:20 03.07.2024

День відкритих дверей Єдиної ветеранської лінії відбудеться 5 липня у Львові

1 хв читати
День відкритих дверей Єдиної ветеранської лінії відбудеться 5 липня у Львові

Єдина ветеранська лінія проведе День відкритих дверей у п'ятницю у Львові.

"Ви зможете спостерігати за роботою операторів у реальному часі, дізнатися, з якими питаннями звертаються ветерани та ветеранки, побачити, як оператори опрацьовують різні запити та надають допомогу, зрозуміти, як Лінія забезпечує психосоціальну підтримку, консультації з пільг, житлових питань, грошової допомоги, медичних і юридичних питань", - повідомляється на сторінці Українського Червоного Хреста у фейсбуці.

449592187-885434576961747-1138220068841116941-n

У заході візьмуть участь заступник міністра у справах ветеранів Руслан Приходько, начальниця Інформаційного центру Українського Червоного Хреста Марія Кутіна.

Головна особливість Лінії - всебічна компетентність та обізнаність операторів, які не обмежуються конкретними сферами.

Наразі Єдина ветеранська лінія працює в тестовому режимі, а її оператори щодня з 08:00 до 20:00 опрацьовують тисячі різноманітних запитів.

Як повідомлялося, Єдина ветеранська лінія (0 800 505 217) - це безоплатна телефонна лінія, створена для надання допомоги ветеранам, їхнім родинам та сім'ям загиблих військовослужбовців. Ініціатива реалізована Міністерством у справах ветеранів України у співпраці з Українським Червоним Хрестом у квітні 2024 року.

Лише за один тиждень після запуску в "Дії" е-Посвідчення ветерана, фахівці Єдиної ветеранської лінії зареєстрували майже півтори тисячі звернень і зробили понад триста вихідних дзвінків.

У середньому один оператор протягом дня обробляє до 100 вхідних дзвінків, надаючи консультації та психосоціальну підтримку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Черкащині військовослужбовця засуджено до 9 років ув’язнення за вбивство дворічного сина – прокуратура

Свириденко: якщо ми хочемо, щоб в держсекторі були фахівці високого рівня, вони мають отримувати гідну зарплату

У Київській, Полтавській, Харківській, Сумській областях діють графіки аварійних відключень електроенергії та спецграфіки - Свириденко

Глава МВС: До ліквідації наслідків обстрілів залучено 1 200 фахівців ДСНС, розгорнуті пункти незламності

Збито/подавлено 420 цілей, зафіксовано прямі влучання 13 ракет та 60 ударних БпЛА на 19 локаціях, падіння уламків на 7 локаціях – ПС ЗСУ

На Черкащині в результаті російської атаки постраждали 10 людей, серед них дитина – ДСНС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

На Сумщині введені додатково спеціальні графіки аварійних відключень окрім вранішніх ГАВ

Росіяни 15 раз обстріляли Донеччину, троє людей загинули, 11 поранені – ОВА

Відомо про п'ятьох постраждалих внаслідок ворожої атаки на Дніпропетровщині – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА