Інтерфакс-Україна
07:55 04.07.2024

Ворог атакував Нікополь і Червоногригорівську ОТГ, поранено жінку, а ППО збила два "шахеди" над Дніпропетровською областю

1 хв читати
Ворог атакував Нікополь і Червоногригорівську ОТГ, поранено жінку, а ППО збила два "шахеди" над Дніпропетровською областю

Російські війська ввечері в середу і в четвер уранці атакували Нікополь і Червоногригорівську ОТГ, унаслідок чого поранено жінку похилого віку, а українська ППО збила два "шахеди" над Дніпропетровською областю, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Вночі сили ППО знищили над областю 2 шахеди", - сказано в його телеграм-каналі.

Також він зазначив, що ввечері та вранці агресор атакував Нікопольщину. Застосовував дрони-камікадзе і важку артилерію.

Крім того, окупанти поцілили по райцентру та Червоногригорівській громаді. Там поранено 68-річну жінку. Вона перебуває в лікарні в стані середньої тяжкості.

Також пошкоджено інфраструктуру. Зокрема, магазини та спортклуби. А ще 4 п'ятиповерхівки та 3 авто. Зачепив газопровід і лінію електропередач.

 

 

 

ОСТАННЄ

США запровадять санкції проти компаній із кількох країн, які постачали товари в РФ

У Euroclear вивчають більш "м’які" варіанти управління замороженими російськими активами

Держпремією ім.Довженка нагороджений творчий колектив за створення фільму "Медовий місяць"

Президент надав ДП "Національний центр Олександра Довженка" статус національного

Генштаб: У Куп’янську три трубопроводи з чотирьох вже пошкоджені, вихід з четвертого - під контролем Сил оборони

Шістьох кіномитців нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня (посмертно)

Ворог гатить по Костянтинівці: щонайменше троє загиблих і шість поранених

В Україні буде по-осінньому тепло, короткочасні дощі - лише на крайньому заході

У Польщі оголосили про початок операції НАТО "Східний вартовий"

ГА ООН схвалила декларацію про врегулювання питання створення двох держав між Ізраїлем та Палестиною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА