Інтерфакс-Україна
08:26 04.07.2024

Виявили тіло третьої жертви російського удару по житловому будинку в Дніпрі, а в лікарні померла жінка - Лисак

1 хв читати
Виявили тіло третьої жертви російського удару по житловому будинку в Дніпрі, а в лікарні померла жінка - Лисак

Виявили тіло третьої жертви російського удару по житловому будинку в Дніпрі, а в лікарні померла жінка, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Уночі під завалами дніпровського будинку, який росіяни пошкодили в п'ятницю, рятувальники виявили тіло жінки. Це вже третя жертва цього удару", - сказано в його телеграм-каналі вранці в четвер.

Також, за словами Лисака, у лікарні померла 60-річна жінка, яка дістала поранення під час учорашньої атаки на місто.

"Загалом загинуло шестеро осіб", - зазначив він.

Очільник ОВА оголосив четвер Днем жалоби в Дніпрі у зв'язку із загиблими в результаті російської агресії.

Як повідомлялося, голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив про 53 постраждалих унаслідок ракетного удару російських окупантів по місту Дніпро в середу вранці.

28 червня російські окупанти завдали ракетного удару по багатоповерховому будинку в Дніпрі. Пошкоджено дев'ятиповерховий будинок. Повідомляли про 12 постраждалих і одного загиблого.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Франції анонсував спільне виробництво БпЛА в Україні

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА