Інтерфакс-Україна
13:19 04.07.2024

У районі Липців ворог залучив десантників, біля окупованого с. Красного переміщалися групи піхоти ворога - ОСУВ "Хортиця"

2 хв читати
У районі Липців ворог залучив десантників, біля окупованого с. Красного переміщалися групи піхоти ворога - ОСУВ "Хортиця"

Біля окупованого села Красного в Липецькій громаді спостерігалося переміщення груп піхоти 79 мотострілецького полку 18 мотострілецької дивізії збройних сил РФ, також у напрямку Липців до ведення бойових дій залучено особовий склад підрозділів 4 десантно-штурмової бригади "Олександр Невський", повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" речник наголосив, що російські окупаційні війська ціною високих втрат продовжують наступальні дії на вовчанському та липецькому напрямках.

"Біля тимчасово окупованого села Красного в Липецькій громаді спостерігалося переміщення груп піхоти 79 мотострілецького полку 18 мотострілецької дивізії збройних сил РФ. У північній частині та в напрямку населеного пункту Липці до ведення бойових дій залучено особовий склад підрозділів 4 десантно-штурмової бригади "Олександр Невський", - розповів Волошин.

Він наголосив, що Сили оборони України продовжують протидіяти спробам противника просунутися глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання окупантами завдань наступу.

"Українські підрозділи, що продовжують укріплювати позиції та оборонні рубежі і здійснюють заходи з посилення стійкості оборони, завдають російським військам відчутних втрат. Ситуація динамічна, адже противник намагається потіснити підрозділи сил оборони із зайнятих позицій за підтримки авіації", - зазначив речник.

У ЗСУ поінформували, що внаслідок бойових дій на цьому напрямку втрати російських окупантів за добу становили 155 осіб.

Окрім того, втрати противника в озброєнні та військовій техніці становили 77 одиниць. З них: 1 танк, 3 бойові броньовані машини, 4 артилерійські системи, 1 засіб ППО, 12 одиниць автомобільної техніки, 4 одиниці спецтехніки, 52 безпілотні літальні апарати, 3 антени зв'язку. Знищено 33 укриття для особового складу противника, 1 пункт зберігання боєприпасів, 1 пункт управління диверсійного загону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з делегацією парламентської асамблеї НАТО обговорили військову допомогу та інвестування в українську оборонну промисловість – Міноборони

У Львові два підлітки загинули внаслідок падіння з балкону багатоповерхівки – поліція

Узгоджений в Лондоні перелік умов включає 22 дії – Келлог

Переговори щодо досягнення миру зайшли в глухий кут, потрібен прямий контакт Трампа і Путіна

США запровадили санкції щодо низки структур та осіб в Ірані та КНР за постачання компонентів палива для балістичних ракет

Єрмак: "триденне перемир‘я" Путіна заради параду - це не про мир

В Україну доставлено чергову партію боєприпасів в рамках контракту ДПСУ з PHU Lechmar на 23 млрд грн

Проблема цивільних заручників, викрадених і утримуваних Росією, потребує підвищеної міжнародної уваги та негайної відповіді – МЗС України про загибель Рощиної

Заяви щодо відкриття перемовин лише з Молдовою під час непростих консультацій з Угорщиною є неконструктивними - Стефанішина

Пропозиція про перемир'я - це початок прямих переговорів без попередніх умов, заявив Лавров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА