Інтерфакс-Україна
21:30 07.07.2024

Зеленський обговорив двосторонню співпрацю з міністром оборони Великої Британії

2 хв читати
Зеленський обговорив двосторонню співпрацю з міністром оборони Великої Британії
Фото: https://president.gov.ua/

В Одесі президент України Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеним міністром оборони Великої Британії Джоном Гілі, у зустрічі також узяв участь начальник штабу оборони Великої Британії Ентоні Радакін, повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Зеленський зазначив, що свій перший робочий візит на новій посаді Джон Гілі здійснив в Україну.

"Дякую за ваше рішення відвідати Одесу в День ВМС України. Вдячний за міцну підтримку нашої держави в часи цієї війни. Я провів першу телефонну розмову з новим Прем’єр-міністром Великої Британії та розраховую на нашу зустріч на полях саміту НАТО", - наголосив президент.

Зеленський також наголосив на оборонній співпраці зі Сполученим Королівством, яка дає змогу ЗСУ "захищати Україну і на морі, і на суші, зокрема завдяки далекобійній зброї".

Під час зустрічі, як пише пресслужба, обговорили реалізацію безпекової угоди та підготовку до підписання нової - документа про співпрацю між двома країнами терміном дії на 100 років, а також двостороннє співробітництво і забезпечення нагальних потреб нашої країни в озброєнні та боєприпасах.

Окрему увагу приділили підготовці до ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні та саміту Європейської політичної спільноти.

Джон Гілі наголосив, що Сполучене Королівство продовжить підтримувати Україну. "Ви маєте найміцнішого друга України в особі Великої Британії. У нас є можливості й надалі нарощувати підтримку України", - зазначив він.

Також президент разом із міністром оборони Великої Британії заслухали доповідь командувача Військово-Морських сил ЗСУ Олексія Неїжпапи про оперативну ситуацію в Чорному морі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

"Укрзалізниця" зазнала близько 300 атак з серпня — на чверть більше, ніж за аналогічний період 2024р

ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА