Інтерфакс-Україна
19:46 08.07.2024

Єрмак повідомив про вже 36 загиблих і ще 140 поранених по всій території України внаслідок удару РФ

1 хв читати
Єрмак повідомив про вже 36 загиблих і ще 140 поранених по всій території України внаслідок удару РФ

 В Україні внаслідок ранкового російського ракетного удару вже відомо про 36 загиблих і 140 поранених, написав у своєму телеграм-каналі глава Офісу президента Андрій Єрмак.

"36 людей загинуло, 140 поранено внаслідок сьогоднішніх ракетних ударів рф по території України. Співчуваю близьким загиблих та поранених людей", - написав Єрмак.

Раніше в ДСНС України повідомляли про 33 загиблих і 140 поранених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посадовці міграційної служби на Івано-Франківщині вимагали гроші в іноземців за продовження строку перебування в Україні

Директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА відсторонено від посади до 8 грудня - прокуратура

Інспектор Львівської митниці отримував "відкати" за безмитне ввезення "Саrtier", "Van Cleef" та "Hermes"

Чернівецькі прикордонники затримали ділка, що намагався переправити ухилянта у Румунію за EUR8,5 тис

ВАКС заочно заарештував екснардепа Іванющенка, підозрюваного в земельних оборудках

РФ знову атакувала енергоінфраструктуру Харківщини та Сумщини – Міненерго

Окупанти 22 рази обстріляли Чернігівщину за добу, в Семенівці є загиблий, під Ніжином горить нафтобаза

Зеленський і Стубб обговорили потребу в посиленні ППО

Мовний омбудсмен закликає українців долучитися до Радіодиктанту національної єдності-2025

США можуть поставити Україні лише кілька "Томагавків", що не змінить ходу війни, і Трамп ще не прийняв рішення – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА