Інтерфакс-Україна
20:26 08.07.2024

Президентка Грузії засудила російську масовану атаку по Україні

1 хв читати
Президентка Грузії засудила російську масовану атаку по Україні

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що чергова масована атака РФ по Україні, зокрема по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві, наочно ілюструє жорстокі методи і трагічні наслідки війни РФ проти України.

"Рішуче засуджую сьогоднішні ракетні обстріли міст України, зокрема Києва, внаслідок яких постраждала дитяча лікарня. Це ще раз наочно ілюструє жорстокі методи і трагічні наслідки війни Росії проти України", - написала вона в соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВМС ЗС в ніч на 11 вересня уразили комунікаційний вузол ЧФ РФ у Севастополі

Чернігівщина облаштовує антидроновий захист доріг на кордоні з Росією

На Київщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: поїзди курсують в об’їзд, трьом жінкам надана медична допомога – Калашник

Поїзд №73 Харків – Перемишль вирушив зміненим маршрутом, очікується затримка щонайменше на 4 години — УЗ

Рівненщина прийняла ще 34 евакуйованих із Донеччини, серед них 12-ти річний хлопчик

Стурбовані російською агресією, поляки масово йдуть на військові навчання - ЗМІ

Окупанти втратили 86 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА