Інтерфакс-Україна
00:00 09.07.2024

На саміті НАТО будуть оголошення про значні можливості ППО для України, а також конкретика про "міст" до членства в НАТО

1 хв читати
На саміті НАТО будуть оголошення про значні можливості ППО для України, а також конкретика про "міст" до членства в НАТО

На майбутньому саміті НАТО у Вашингтоні будуть зроблені оголошення про військову, дипломатичну та економічну підтримку України, а також додаткову конкретику про “міст” до членства України в НАТО, заявив представник Держдепартаменту США Метью Міллер.

“На цьому саміті буде зроблено кілька заяв. З зрозумілих причин я не забігатиму далеко вперед, але ви побачите нові оголошення про військову, дипломатичну та економічну підтримку України. Ви побачите додаткову конкретику щодо “мосту” України в НАТО”, - сказав він на понеділковому брифінгу.

Міллер підкреслив, що, зокрема, на саміті очікуються додаткові оголошення про значні можливості протиповітряної оборони, які союзники нададуть Україні.

"І ви побачите подальші обговорення про те, як ми можемо краще інтегрувати Україну в НАТО, допомагаючи їй робити кроки щодо членства", - зазначили в Держдепі.

Відповідаючи на уточнююче питання, що має на увазі "міст" до членства України в НАТО, Міллер сказав, що в комюніке за результатами саміту "будуть вказані кроки, які Альянс готовий зробити і які має зробити Україна, щоб просунутися цим мостом до повноправного членства" .

Як відомо, 9-11 липня у Вашингтоні відбудеться саміт НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

У Харкові пожежа через ворожий удар - мер

Двох людей поранено у Сумській громаді через ворожу атаку з дрону - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА