Інтерфакс-Україна
15:16 09.07.2024

Кожній сім'ї з дітьми, яка постраждала від російської атаки 8 липня, буде виділено допомогу в 10,8 тис. грн на кожного члена сім'ї - Шмигаль

2 хв читати
Кожній сім'ї з дітьми, яка постраждала від російської атаки 8 липня, буде виділено допомогу в 10,8 тис. грн на кожного члена сім'ї - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що кожній сім'ї з дітьми, яка постраждала від російської атаки 8 липня, буде виділено допомогу в розмірі 10 тис. 800 грн на кожного члена сім'ї.

"Держава повністю відбудує "Охматдит". Розпочинаємо роботу вже зараз. Міністерство охорони здоров'я, Міністерство економіки та Міністерство фінансів одразу після трагедії отримали вказівку опрацювати питання щодо виділення коштів для відновлення та допомоги постраждалим. Сьогодні ми спрямовуємо з резервного фонду держбюджету 100 млн грн на першочергові відновлювальні роботи в "Охматдиті". Далі збільшуватимемо фінансування в міру того, як буде підготовлено проєкт відновлення", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За його словами, президент України Володимир Зеленський поставив завдання якнайшвидше знайти локацію для переїзду лікарів і пацієнтів зі зруйнованих корпусів "Охматдиту".

"Такі локації вже знайдено. Це Київські обласні клінічні лікарні №1 і №2. Надаємо відповідне доручення про початок переміщення. Важливо, щоб на новому місці діти отримали весь необхідний комплекс медичних послуг", - додав він.

Крім того, прем'єр заявив, що "кожній сім'ї з дітьми, яка постраждала від учорашньої атаки, разом із ЮНІСЕФ буде виділено допомогу в розмірі 10 тис. 800 грн на кожного члена сім'ї".

Як повідомлялося, внаслідок російських ракетних ударів 8 липня в Києві загинула 31 людина, серед них чотири дитини, і 117 осіб постраждали, з них - 10 дітей.

Уранці 9 липня завершено аварійно-рятувальні роботи на території дитячої лікарні "Охматдит" у Києві, на цій локації загинули двоє людей, ще 32 дістали поранень.

Учасники ініціативи UNITED24 і monobank на підтримку дитячої лікарні "Охматдит" зібрали вже 230 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА