Інтерфакс-Україна
15:31 09.07.2024

Японія продовжуватиме просувати санкції проти Росії - посольство

1 хв читати
Японія продовжуватиме просувати санкції проти Росії - посольство

Японія рішуче засуджує російські ракетні атаки по Україні і продовжуватиме просувати санкції проти РФ, заявило посольство Японії в Україні.

"Японія виявляє повну солідарність із Києвом. Японія рішуче засуджує ракетні атаки з боку Росії і продовжуватиме просувати санкції проти Росії та підтримувати Україну у співпраці з міжнародним співтовариством", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в соцмережі Х у вівторок.

Раніше Нацполіція повідомляла, що кількість загиблих в Україні внаслідок російського ракетного удару в понеділок, 8 липня, сягнула 42 осіб, серед них четверо дітей, травмовано 190 осіб, пошкоджено 323 об'єкти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Представники Держенергонагляду оглянули 1134 пошкоджені об'єкти електромереж за 7 міс. 2025р

Верховний Суд остаточно визнав законним виведення з ринку Місто Банку

Двоє загиблих, є також травмовані внаслідок удару ворога у вівторок – очильник Сумської МВА

Директорка УІК Коваль: дочірні видавці з РФ реєструються у країнах ЄС, щоб обійти заборони і санкції

Війська РФ 11 раз обстріляли Донеччину, поранені 3 мирних жителів – ОВА

Україна має продовжувати санкційну політику проти російських видавництв і авторів - директорка УІК Коваль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА