Інтерфакс-Україна
16:06 09.07.2024

"Астарта" перерахувала на допомогу "Охматдиту" 3 млн грн

1 хв читати
"Астарта" перерахувала на допомогу "Охматдиту" 3 млн грн
Фото: https://photos.app.goo.gl/b9ZvLqwdC91pNKVy6

Агрохолдинг "Астарта" та її благодійний фонд "Повір у себе" перерахували 3 млн грн на допомогу НДСЛ "Охматдит" (Київ), повідомила пресслужба агрохолдингу на фейбук-сторінці.

"Ми не в змозі повернути втрачені життя, але ми разом можемо допомогти тим, кому це зараз так необхідно", - наголошується в повідомленні.

"Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що провадить діяльність у восьми областях України. До його складу входять шість цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком 220 тис. га і молочні ферми з 22 тис. голів ВРХ, олійноекстракційний завод у Глобиному (Полтавська обл.), сім елеваторів та біогазовий комплекс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

ППО України знешкодило 15 ракет та 357 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 17 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА