Інтерфакс-Україна
07:59 10.07.2024

Унаслідок російської ракетної атаки загинули 43 людини, майже 200 дістали поранення - Зеленський

1 хв читати
Унаслідок російської ракетної атаки загинули 43 людини, майже 200 дістали поранення - Зеленський
Фото: https://www.facebook.com/ndslohmatdyt

Унаслідок російської ракетної атаки, здійсненої Кремлем 8 липня, в Україні загинули 43 людини, майже 200 дістали поранення, заявив президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні в кількох наших містах - Києві, Кривому Розі - оголошено жалобу в пам'ять про жертв російського ракетного удару. Це сталося вчора, у годину пік. Понад 40 ракет різних типів... Унаслідок цієї атаки загинули 43 людини, майже 200 дістали поранення", - заявив Зеленський, під час виступу в інституті Рональда Рейгана у Вашингтоні.

Як він зазначив, один із ударів зруйнував дитячу спеціалізовану лікарню. "Росія завжди знає, куди влучили її ракети", - заявив президент.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посадовці міграційної служби на Івано-Франківщині вимагали гроші в іноземців за продовження строку перебування в Україні

Директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА відсторонено від посади до 8 грудня - прокуратура

Інспектор Львівської митниці отримував "відкати" за безмитне ввезення "Саrtier", "Van Cleef" та "Hermes"

Чернівецькі прикордонники затримали ділка, що намагався переправити ухилянта у Румунію за EUR8,5 тис

ВАКС заочно заарештував екснардепа Іванющенка, підозрюваного в земельних оборудках

РФ знову атакувала енергоінфраструктуру Харківщини та Сумщини – Міненерго

Окупанти 22 рази обстріляли Чернігівщину за добу, в Семенівці є загиблий, під Ніжином горить нафтобаза

Зеленський і Стубб обговорили потребу в посиленні ППО

Мовний омбудсмен закликає українців долучитися до Радіодиктанту національної єдності-2025

США можуть поставити Україні лише кілька "Томагавків", що не змінить ходу війни, і Трамп ще не прийняв рішення – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА