Интерфакс-Украина
07:06 11.07.2024

Нова Зеландія оголосила про додатковий пакет санкцій проти РФ

1 мин читать
Нова Зеландія оголосила про додатковий пакет санкцій проти РФ

Міністр закордонних справ Нової Зеландії Вінстон Пітерс оголосив про запровадження додаткових санкцій в межах поточної відповіді уряду на незаконне вторгнення Росії в Україну, повідомляють на сайті відомства.

"Наш останній раунд санкцій націлений на росіян, залучених у військово-промисловий комплекс цієї країни, і тих, хто надає військову допомогу Росії", - ідеться в заяві.

Зазначається, що нові санкції спрямовані проти семи осіб і 12 організацій, які надають військову підтримку російській агресії, беруть участь у незаконному передаванні зброї з Північної Кореї в Росію для використання на Україні. Ці санкції також націлені на іранських суб'єктів, які надають військову допомогу Росії за допомогою виробництва і поставок безпілотників.

"Нова Зеландія засуджує всіх, хто надає військову підтримку Росії в її агресивній війні проти України. Поставки іранських безпілотників і північнокорейської зброї в Росію становлять загрозу суверенітету і територіальній цілісності України. Міжнародні зусилля із запровадження санкцій проти причетних до цього осіб збільшують вартість для Росії її незаконної агресивної війни", - йдеться в заяві.

З моменту набрання чинності Законом про санкції проти Росії в березні 2022 року Нова Зеландія запровадила санкції проти понад 1700 осіб та організацій, а також низку торговельних заходів.

 

 

 

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

ПОСЛЕДНЕЕ

Трамп в Давосе: Если бы не мы, то началась бы Третья мировая война

Правительство Японии в 2026 году выделит $6 млрд на гуманитарную и техническую поддержку Украины

Брехт приложил немало усилий для интеграции ОЭС Украины с ENTSO-E – "Укргидроэнерго"

В Полтавской области планируют создать сеть транзитных центров для эвакуированных из прифронтовых территорий

США передали Путину проект мирного плана – СМИ

Трамп: Между Зеленским и Путиным огромная ненависть, и они сейчас на том этапе, когда нужно заключить сделку, если они не глупцы

Пакет поддержки на EUR90 млрд покроет две трети финансового разрыва Украины, определенного МВФ – Домбровскис

Минсоцполитики разрабатывает проект Стратегии сохранения связи с украинцами за рубежом

Зеленский и Трамп встретятся в Давосе в четверг - СМИ

Это страшная трагедия для украинских энергетиков – ДТЭК о гибели Брехта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА