Інтерфакс-Україна
15:05 11.07.2024

В Одесі відкрили для відвідування ще п'ять пляжів - голова ОВА

1 хв читати
В Одесі відкрили для відвідування ще п'ять пляжів - голова ОВА

В Одесі офіційно відкрили ще п'ять пляжних ділянок, повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Як зазначається в повідомленні в телеграм-каналі, для відвідування стали доступні "Ітака", "Ібіца", "Зебра", "Паблік" і "Гранд Петін".

Список доповнюватиметься в міру проходження перевірок.

"Під час повітряної тривоги, під час виявлення підозрілих предметів, під час шторму від двох балів і в темний час доби - перебування людей біля моря заборонено", - нагадав Кіпер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА