Інтерфакс-Україна
15:33 11.07.2024

Петиція про перейменування вулиці в Києві на честь загиблого військового Петриченка набрала потрібні 6 тис. голосів

1 хв читати

Петиція на сайті Київської міської ради із закликом перейменувати вулицю Волго-Донську в столиці на честь загиблого військовослужбовця, громадського активіста Павла Петриченка набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петиція була подана 10 липня і станом на 11 липня набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

"На третій рік повномасштабної агресії росії проти України в Дарницькому районі міста Києва досі є вулиця Волго-Донська, названа на честь Волго-Донського судноплавного каналу імені Леніна на території держави-агресора. Російським топонімам не місце в міському просторі столиці України. Київ має шанувати своїх Героїв, які віддали свої життя за Україну", - йдеться в тексті петиції.

У зв'язку з цим автор петиції виступає з ініціативою перейменувати вул. Волго-Донську на честь загиблого військовослужбовця 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, командира відділення БПЛА, аеророзвідника та громадського активіста Павла Петриченка.

Зазначається, що Петриченко воював на півдні та сході України, брав активну участь у визволенні Херсонської області. Загинув у бою 15 квітня 2024 року. Похований у Києві на Аскольдовій могилі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА