Інтерфакс-Україна
08:45 12.07.2024

Збито п'ять крилатих ракет і одинадцять БПЛА

1 хв читати
Збито п'ять крилатих ракет і одинадцять БПЛА

Підрозділи Повітряних сил у четвер увечері збили п'ять крилатих ракет, а в ніч на п'ятницю - 11 БПЛА різних типів, повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

"Увечері 11 липня 2024 року окупанти атакували з літаків стратегічної авіації 5-ма крилатими ракетами повітряного базування типу Х-101 (пуски з Саратовської обл. – ІФ-У), а впродовж ночі - 19-ма ударними БПЛА типу "Shahed-131/136" і безпілотниками невстановленого типу з районів Приморсько-Ахтарськ, Курська обл.", - написав він у телеграм-каналі в середу.

За його даними, внаслідок протиповітряного бою ракети було збито в Хмельницькій, Сумській і Черкаській областях. Також ППО збито 11 "шахедів" і безпілотників невстановленого типу в Миколаївській, Київській, Вінницькій, Хмельницькій, Херсонській і Сумській областях. За словами командувача, інші вісім безпілотників "локально втрачено".

"Ймовірно, з метою перевантаження протиповітряної оборони, ворог використовує імітатори ударних БПЛА. Інформація про постраждалих і руйнування не надходила", - написав Олещук.

Він зазначив, що основним напрямком удару був Старокостянтинів.

До відбиття повітряного нападу противника залучали винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби.

ОСТАННЄ

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА