15:12 12.07.2024

Генпідряднику будівництва Подільсько-Воскресенського мосту повідомлено про підозру за забруднення ділянки на Трухановому острові

1 хв читати
Генпідряднику будівництва Подільсько-Воскресенського мосту повідомлено про підозру за забруднення ділянки на Трухановому острові
Фото: https://t.me/kyiv_pro_office/4186

 Правоохоронці Києва повідомили про підозру генпідряднику будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві, який перетворив на звалище земельну ділянку на Трухановому острові, повідомляють у Київській міській прокуратурі.

У повідомленні міськпрокуратури в телеграм-каналі в п'ятницю зазначено, що 2019 року начальник будівельної дільниці приватного підприємства, що є генеральним підрядником будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу, у змові з посадовцями двох субпідрядних організацій забруднили відходами земельну ділянку на території острова.

За інформацією прокуратури, вказана земельна ділянка виділена територіальною громадою столиці для облаштування будівельного майданчика під будівництво мостового переходу.

"Зловмисники з метою економії коштів, виділених на вивезення будівельного сміття, систематично забруднювали вищевказану земельну ділянку відходами, шкідливими для життя, здоров'я людей і довкілля", - йдеться в повідомленні.

Згідно з висновком судової інженерно-екологічної експертизи, розмір шкоди, завданої довкіллю, становить понад 129 тис. грн.

Начальнику будівельної дільниці приватного підприємства повідомлено про підозру в забрудненні земель відходами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля (ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 364-1 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА