Інтерфакс-Україна
07:19 13.07.2024

Ексчиновницю Луганської ОДА засудили до 9,5 років ув'язнення за співпрацю з окупантами

1 хв читати
Ексчиновницю Луганської ОДА засудили до 9,5 років ув'язнення за співпрацю з окупантами

Колишню головну спеціалістку Луганської облдержадміністрації, яка обіймала керівну посаду в окупаційному органі влади, засуджено до 9,5 років ув'язнення, повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.

"До тривалого терміну за ґратами заочно засуджено колишню головну спеціалістку Луганської облдержадміністрації, яка працевлаштувалася на керівну посаду в незаконному органі влади. Після вторгнення агресора на Луганщину чиновниця, яка на той час перебувала у відпустці, приїхала до захопленого ворогом Новоайдару і запропонувала "новій владі" свої послуги", - йдеться в повідомленні.

Окупанти призначили зрадницю "заступником голови адміністрації Новоайдарського району ЛНР", а невдовзі ще й заохотили медаллю, зазначили в СБУ.

Українське правосуддя також високо оцінило заслуги колаборантки перед державою-терористкою: її визнано винною за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України та заочно засуджено до 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, наголосили у спецслужбі.

Зловмисницю оголошено в розшук.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА