19:28 13.11.2020

Уряд України має захистити інтереси національних виробників у рамках участі в Green Deal - УАБТ

2 хв читати
Уряд України має захистити інтереси національних виробників у рамках участі в Green Deal - УАБТ

Українські експортери товарів і послуг до країн Європейського Союзу для захисту національних виробників закликають уряд до дуже зваженого підходу в рамках участі України в реалізації цілей Green Deal, повідомив глава брюссельського офісу Української асоціації бізнесу і торгівлі (УАБТ) Назар Бобицький.

"Carbon Border Adjustment Mechanism (вуглецевий податок, CBAM) - це серйозна проблема. Закликаємо уряд до правильного конструювання наших зобов'язань у рамках Паризької угоди, а саме щодо національно визначеного внеску (НВВ) з урахуванням національних обставин", - сказав він під час дискусії "Green Deal: вплив на Україну та її бізнес", організованої агентством "Інтерфакс-Україна" та його спецпроектом "Енергореформа" 12 листопада.

На думку Бобицького, уряд ніколи не зможе забезпечити українських промисловців достатнім рівнем прямих субсидій для модернізації. Крім того, за його словами, "за всього бажання європейські фінансові інституції не дадуть нам того, що мають держави-члени цього європейського клубу - тобто ЄС".

"Не давайте нам "рибку" у вигляді європейського фінансування, а дайте нам "вудку", щоб ми й надалі мали можливість доступу на європейські ринки", - зазначив Бобицький.

Він наголосив, що Green Deal разом із цілями боротьби зі змінами клімату також порушує дуже серйозні економічні питання.

"Green Deal - найкраща альтернатива хаосу, розвалу торгівлі, голоду, епідеміям і підвищенню температури. Аплодуємо цій ініціативі. Проте це не лише боротьба зі змінами клімату, а й вирівнювання правил гри, і розумний захист виробників, оскільки "зелений" курс покладає величезний економічний тягар на виробників, і вони закликають нас до захисту", - наголосив Бобицький.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА