15:31 06.03.2021

Вітренко підтримує розвиток в Україні електронної платформи торгівлі біопаливом

1 хв читати
Вітренко підтримує розвиток в Україні електронної платформи торгівлі біопаливом

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко підтримує розвиток в Україні електронної платформи з купівлі-продажу твердого біопалива, що сприяє конкурентному і прозорому ринку такого палива.

"Механізмом для організації ринку біопалива в Україні має стати використання єдиної електронної платформи, на якій здійснюватимуть торгівлю біопаливом усі зацікавлені виробники і споживачі", – зазначив Вітренко, слова якого на зустрічі з міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом в п'ятницю цитує прес-служба українського міністерства.

Згідно з повідомленням, Україна і Литва бачать розвиток біопалива одним із перспективних напрямків співпраці, відзначаючи досвід Литви у створенні біопаливної біржі Baltpool.

Під час онлайн-зустрічі глави енерговідомств також обговорили питання майбутньої синхронізації ОЕС України з енергосистемою континентальної Європи.

Як повідомлялося, в інтерв'ю Енергореформі голова біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха прогнозував розгляд цього року Верховною Радою розробленого у вересні 2020 року Міненерго, Держенергоефетивністю і БАУ законопроекту про біопаливну біржу.

За останніми даними Міненерго, законопроект проходить узгодження в інших зацікавлених органах.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА