15:01 19.03.2021

SAP планує досягти нульового викиду вуглецю

2 хв читати
SAP планує досягти нульового викиду вуглецю

SAP планує досягти нульового викиду вуглецю до 2023 року, повідомила компанія в офіційному прес-релізі у п'ятницю.

Згідно документу, це на два роки раніше від заявленого терміну. Торік компанія зменшила кількість викидів парникових газів більше, ніж планувалося. Загалом це було пов'язано зі змінами формату роботи: працівники перебували вдома, тому викиди вуглецю, викликані щоденними поїздками на роботу й експлуатацією офісних будівель, знизилися. Скороченню вуглецевого сліду SAP у 2020 році сприяло і зменшення кількості відряджень. Завдяки цьому компанія змогла скоротити рівень викидів на 43% більше від очікуваного, викинувши 135 кілотонн замість планованих 238 кілотонн. Для порівняння: у 2019 році викиди SAP склали 300 тис. тонн.

SAP враховує всі свої прямі й непрямі викиди, а також вуглецевий слід, що виникає в ланцюжку поставок, пов'язаних зокрема з авіаперельотами, орендою автомобілів і сторонніми центрами обробки даних. Компанія використовує підхід, який передбачає запобігання, скорочення та компенсацію викидів. Так, наприклад, у роботі все частіше використовуються телекомунікаційні технології, а не бізнес-поїздки. Якщо викидів неможливо уникнути, застосовуються такі інновації, як енергоефективне освітлення в офісах, дієві системи охолодження в центрах обробки даних й альтернативні мобільні рішення. До того ж SAP компенсує неминучі викиди, підтримуючи кліматичні проєкти та працюючи з партнерами, які відповідають золотому стандартові, встановленому Gold Standard Foundation. Крім того, SAP постійно просуває нові корпоративні ініціативи: компанія зокрема зафіксувала внутрішню ціну на викиди вуглецю для бізнес-рейсів.

З 2017 року в межах програми Science Based Targets (SBTi) SAP вживає заходів щодо обмеження глобального потепління на 1,5 °C. Компанія використовує повністю відновлювані джерела енергії для живлення всіх центрів обробки даних з 2014 року. А завдяки власній «зеленій хмарі» SAP може пропонувати своїм клієнтам хмарні рішення з нульовим викидом вуглецю.

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів.  На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного та металургійного секторів.

 

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Часу для боротьби зі зміною клімату залишається дедалі менше - генсек ООН

ЄС пропонує Україні виробити орієнтири для досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року

Оператори ГТС України, Німеччини, Чехії та Словаччини оголосили про партнерство для розвитку водневого напряму

Зеленський візьме участь у конференції країн-учасниць конвенції ООН про зміну клімату 1-2 листопада

Кабмін схвалив концепцію програми справедливої трансформації вугільних регіонів

Китай утримається від нових проектів щодо вугільної енергетики - Сі Цзіньпін

Держекоінспекція розпочала позапланову перевірку залізорудної компанії "Рудомайн" у Кривому Розі через скарги на запиленість

ЄС і Україна мають покращити Угоду про асоціацію відповідно до Green Deal - єврокомісар

США і ЄС домовилися спільно домагатися скорочення викидів метану в атмосферу

У новому законопроекті про системи накопичення енергії немає жодних "зелених" тарифів - глава енергокомітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА