13:40 22.03.2021

ЄБРР надасть $12,5 млн кредиту Dragon Capital на розвиток "зеленої" нерухомості

2 хв читати
ЄБРР надасть $12,5 млн кредиту Dragon Capital на розвиток "зеленої" нерухомості

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть інвестиційній компанії Dragon Capital (Київ) кредит у розмірі $12,5 млн на ремонт офісної будівлі в Києві та купівлю двох складських приміщень у Києві та Харкові.

Як повідомила прес-служба банку, загальна орендна площа складів становить 26 тис. кв. м, столичного офісу - 9 тис. кв. м. Водночас Dragon Capital планує отримати для офісної будівлі рейтинг "дуже добре" за системою сертифікації екологічності будівель BREEAM.

"Окрім цього, передбачається впровадження інноваційного для України підходу: з орендарями укладатимуть "зелені" договори оренди, за якими від них вимагатимуть мінімізації впливу на довкілля", - йдеться в повідомленні.

Згідно з прес-релізом, ЄБРР має намір до 2025 року збільшити інвестиції в "зелену" економіку більш ніж до 50% свого річного обсягу інвестицій.

Dragon Capital - одна з найбільших інвестгруп України у сфері інвестицій і фінансових послуг. Надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституціональних, корпоративних і приватних клієнтів.

Компанію засновано в 2000 році. Один із ключових напрямів - інвестиції в ринок нерухомості. Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія Dragon Capital Property Management. Станом на січень-2021 року під її управлінням перебувають 29 об'єктів комерційної нерухомості, зокрема 13 об'єктів офісної, шість об'єктів торговельної нерухомості та 10 логістичних комплексів загальною площею 662 тис. кв. м.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА