08:35 03.06.2021

Кулеба запросив США інвестувати у виробництво водню в Україні

1 хв читати
Кулеба запросив США інвестувати у виробництво водню в Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови зі співголовою групи підтримки України в Палаті представників США, конгресвумен Марсі Каптур запросив американську сторону інвестувати у виробництво водню в Україні й створення інфраструктури для його транспортування до Європи, повідомила прес-служба МЗС.

"За нашими підрахунками, Україну може задовольняти попит європейського ринку на "зелені" джерела енергії, ставши найбільшим постачальником водню", - зазначив Кулеба.

Міністр наголосив, що у 2020 році Європейський Союз затвердив довгострокову стратегію реформування сектора енергетики на основі економіки низьковуглецевого споживання.

Крім того, сторони обговорили протидію "Північному потоку-2".

Конгресвумен Каптур зазначила, що група підтримки України готова і в подальшому разом з іншими членами Палати представників і Сенату США докладати зусилля для стримування Російської Федерації від подальших агресивних дій проти української держави.

У свою чергу Кулеба подякував Каптур за її особистий внесок у зміцнення двопартійної і двопалатної підтримки України в Конгресі США, просування важливих для української держави законодавчих ініціатив.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА