10:34 09.06.2021

Синхронізація з Європейською енергетичною системою відкриє нові перспективи для розвитку "зеленої енергетики" в Україні - Шмигаль

2 хв читати
Синхронізація з Європейською енергетичною системою відкриє нові перспективи для розвитку "зеленої енергетики" в Україні - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що синхронізація з Європейською енергетичною системою відкриє додаткові перспективи для розвитку "зеленої енергетики" в Україні.

"Україна прагне адаптувати найкращі політики Європейського Союзу і для цього в останні півтора року уряд активно впроваджує та розвиває ринок газу та електроенергії, а також посилено готується до синхронізації з ENTSO-E у 2023 році", - цитує Шмигаля прес-служба уряду.

Прем'єр наголосив, що Україна інтегрує підхід Всесвітнього економічного форуму System Value в економічне планування, зокрема, в рамках цього підходу важливими чинниками стануть підвищення енергоефективності, модернізація розподільних мереж і збільшення частки відновлюваних джерел енергії.

"Підхід System Value, розроблений ВЕФ, визначає комплекс рішень, що сприяють сталому розвитку економічної та енергетичних систем. Він дозволяє більш якісно та повно оцінити економічні, екологічні, соціальні та технологічні результати впровадження рішень у сфері енергетики.  Цей інструмент буде також застосовуватися для "зеленої" модернізації економіки, - зазначив глава уряду.

Шмигаль заявив, що Україна має одну з найбільш енергоємних економік у Європі, й заходи з енергоефективності сприятимуть декарбонізації економіки України, збільшенню інвестицій у технологічний сектор і створенню нових робочих місць.

За словами глави уряду, синхронізація з Європейською енергетичною системою ENTSO-E, яку заплановано на 2023 рік, відкриє для розвитку ВДЕ в Україні широкі перспективи, водночас підвищуючи стабільність української та європейської енергетичних систем.

Прем'єр-міністр висловив упевненість, що в наступному звіті Індексу енергетичного переходу ВЕФ Україна матиме вищі позиції завдяки активному розвитку smart grids, водневої економіки та систем накопичення енергії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

McDonald's в Україні відправляє на переробку майже 200 тонн відходів за місяць

Майже 200 країн розпочали переговори через кліматичну ситуацію у світі

Разумков підписав закони, що стимулюють розвиток електротранспорту в Україні

Посли G7 вітають заяви України про зобов'язання відмовитися від вугілля та рухатися до нульових викидів СО2

ЄБРР та Оператор ГТС уклали угоду про співпрацю для розвитку водневої енергетики в Україні

Франція чинить опір створенню другої СТВ у Європі - ЗМІ

Мінінфраструктури розробляє можливість виробництва в Україні водневих автомобілів

Система моніторингу, звітності та верифікації викидів має повноцінно запрацювати у 2022 р. - Абрамовський

Викиди української промисловості зростуть на 16% до 2030 року - Абрамовський

"Донбасенерго" закликає прискорити вирішення питань реконструкції та будівництва нових блоків ТЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА