19:28 07.09.2021

ДТЕК і Siemens Energy підписали меморандум про взаєморозуміння для співробітництва в енергетиці

1 хв читати
ДТЕК і Siemens Energy підписали меморандум про взаєморозуміння для співробітництва в енергетиці

ДТЕК і Siemens Energy підписали меморандум про взаєморозуміння з метою поглиблення співпраці та розвитку нових проектів в енергетичній сфері, спрямованих на модернізацію і трансформацію українського енергетичного сектора і посилення інтеграції ДТЕК в європейську бізнес-інфраструктуру і ринки.

Відповідний документ був підписаний на полях конференції "Енергетичний сектор в Україні: сучасні події і майбутні можливості для бізнесу", яка пройшла в Берліні в понеділок, повідомила прес-служба ДТЕК.

"ДТЕК успішно співпрацює з Siemens із 2007 року. За цей час було реалізовано низку спільних проектів в "ДТЕК ВДЕ", "ДТЕК Мережі", "ДТЕК Нафтогаз" і "ДТЕК Енерго". Упевнений, що підписання меморандуму про взаєморозуміння стане новим кроком на шляху до реалізації спільних проектів, які підтримають глобальні тенденції з декарбонізації і виробництва чистої енергії, впровадження інновацій та нових технологій, а також створять нові бізнес-моделі для ефективної співпраці задля сталого майбутнього", - цитується в повідомленні гендиректор компанії Максим Тимченко.

Він також зазначив, що ДТЕК почав шлях трансформації, який збігається зі світовими тенденціями. "Декарбонізація стала необхідністю, яку сьогодні не може ігнорувати жодна компанія або країна. ДТЕК схвалив Нову стратегію розвитку до 2030 року, розроблену з урахуванням цього тренду. Наша мета - досягнення вуглецевої нейтральності до 2040 року", - повідомив Тимченко.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА