20:23 17.09.2021

Бізнес розробив проект зі створення національної мережі водневих заправок в Україні - президент асоціації

2 хв читати
Бізнес розробив проект зі створення національної мережі водневих заправок в Україні - президент асоціації

Низка компаній-членів Української водневої ради розробила проект зі створення національної мережі водневих заправних станцій, повідомив президент асоціації Олександр Рєпкін у коментарі порталу Green Deal.

"Якщо ми зможемо продовжити на території України TEN-T коридори (Транс'європейська транспортна мережа - ІФ), які вже є в країнах ЄС, це свідчитиме про те, що водневі автомобілі з ЄС транспортуватимуть сюди товари, а значить їм потрібен буде сервіс і заправки. Я знаю, що окремі компанії, які входять до складу Української водневої ради, розробили проект зі створення національної мережі водневих заправок уздовж основних транспортних артерій країни", - розповів про перспективи мережі водневих автозаправок Рєпкін.

Він зазначив, що вже передбачено створення майже 30 заправок у такий спосіб, щоб було можливо переміщатися між основними містами-мільйонниками і виїхати до країн ЄС.

"Знаю також, що ці проекти пов'язані й з електричними зарядками. Тобто це будуть електро-водневі або воднево-електричні заправні станції, де власники водневих електромобілів та електрокарів зможуть отримати відповідний сервіс", - розповів президент асоціації.

За його словами, перша воднева заправка з'явиться в Україні в 2022 році.

На початку вересня Українська воднева рада першою в Україні зареєструвала водневий автомобіль - модель Mirai на водневих паливних елементах японського автовиробника Toyota Motor Corp.

"Наразі Українська воднева рада вже відпрацювала механізм документального оформлення водневих автомобілів. Ми як першопрохідці витратили на це півтора місяці, але тепер весь процес займатиме лише три дні", - сказав Рєпкін.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА