22:08 24.10.2021

Саудівська Аравія обіцяє стати вуглецево-нейтральною до 2060 року

2 хв читати
Саудівська Аравія обіцяє стати вуглецево-нейтральною до 2060 року

Саудівська Аравія, один із найбільших світових виробників нафти, пообіцяла знизити викиди парникових газів в атмосферу до нуля до 2060 року.

Наслідний принц Мухаммед бін Салман, під час виступу на відкритті кліматичної конференції в Ер-Ріяді в суботу, сказав, що країна буде йти до цієї мети, зберігаючи "лідируючу роль королівства в зміцненні безпеки і стабільності світових енергетичних ринків".

Він зазначив проблеми, пов'язані зі скороченням викидів у країні, залежній від видобутку нафти і розташованої в пустелі, що робить необхідним використання енергії для кондиціонування і опріснення води, повідомляє Saudi Gazette.

Кліматичні цілі Саудівської Аравії містять зміну енергобалансу, інвестиції в поновлювані джерела енергії, зокрема водень, підвищення ефективності виробництва і використання енергії.

Королівство має намір витратити на реалізацію довгострокової програми з боротьби з кліматичними змінами загалом 700 млрд ріалів (майже $190 млрд). Вона включає в себе також заходи щодо зниження викидів іншого парникового газу - метану.

Саудівська Аравія в рамках оголошеного плану буде знижувати викиди на своїй території і не враховує вуглецевий слід нафти, яка експортується і використовується в інших країнах.

Зі свого боку саудівська нафтова компанія Aramco в суботу оголосила, що має намір досягти нульових викидів у своїй операційній діяльності (Scope 1 і Scope 2) до 2050 року.

Росія, Китай планують досягти вуглецевої нейтральності до 2060 року, США, Євросоюз хочуть зробити це на 10 років раніше. Країни роблять заяви про свої кліматичні цілі, які відповідають завданню щодо обмеження глобального потепління, напередодні всесвітнього форуму в Глазго в листопаді.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Як українські метали та мінерали допоможуть світовій «зеленій» трансформації

Приблизно 85% українців вважають діяльність людини головною причиною зміни клімату - опитування

Компанії Китаю ведуть переговори з талібами для доступу до покладів міді та літію в Афганістані - ЗМІ

Президентську програму з висадки 1 млрд дерев в Україні виконано на 6% у 2021 році

Індія запланувала побудувати 9 атомних реакторів до 2024 року

Молдова та Україна попросять Євросоюз здійснити експертизу впливу будівництва гідроелектростанції на річці Дністер

СБ рекомендує українському енергорегулятору включити до тарифу "Укренерго" на передачу на 2022 рік майже 11 млрд грн для розрахунків із ВДЕ

Оператори ГТС, ПСГ та "Нафтогаз" приєдналися до проекту з виробництва та експорту водню до ЄС

ФРН має відмовитися від вугільної генерації до 2030 року, виробляти 80% е/е з ВДЕ - коаліційна угода

Кабмін не затверджував мету щодо відмови від вугільної генерації до 2035 року, Міненерго має скоригувати дату – віце-прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА