19:39 31.10.2021

На зустрічі G20 підтверджено цілі Паризької угоди з обмеження глобального потепління

1 хв читати
На зустрічі G20 підтверджено цілі Паризької угоди з обмеження глобального потепління

Учасники зустрічі "групи двадцяти" за підсумками дводенної зустрічі досягли угоди про обмеження глобального потепління на рівні півтора градуса Цельсія, проте визнали, що досягнення цієї мети вимагатиме значних та ефективних заходів усієї світової спільноти.

"Ми, як і раніше, віддані меті Паризької угоди - утримувати зростання середньої температури у світі на рівні значно нижче двох градусів Цельсія і продовжувати здійснювати зусилля з обмеження його на півтора градуса Цельсія вище до індустріального рівня", - йдеться у підсумковому комюніке зустрічі G20.

"Ми визнаємо, що наслідки зміни клімату при (зростанні - ІФ) на півтора градуса Цельсія набагато нижчі, ніж при двох градусах. Стримування зростання температури на рівні півтора градусів вимагатиме значних та ефективних дій і прихильності з боку всіх країн", - наголошується в документі..

У ньому також зазначається, що у разі потреби нинішні національні плани щодо стримування викидів парникових газів мають бути переглянуті у бік посилення.

Крім того, у документі йдеться, що країни G20 зобов'язуються припинити фінансування закордонних проектів із вироблення електроенергії за допомогою вугілля. При цьому країни, як зазначають світові ЗМІ, не зафіксували дату, до якої вони готові відмовитися від отримання електрики, використовуючи вугілля. У тексті лише сказано, що це слід зробити "якнайшвидше".

Зустріч G20 відбувається у Римі 30-31 жовтня.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА