14:40 03.12.2021

Індія запланувала побудувати 9 атомних реакторів до 2024 року

1 хв читати
Індія запланувала побудувати 9 атомних реакторів до 2024 року

Індія введе в дію дев'ять нових атомних реакторів на атомних електростанціях, що будуються, до 2024 року, повідомила газета The Times of India, передає портал Green Deal.

"До 2024 року в Індії будуть введені в дію 9 нових атомних реакторів на АЕС, що будуються. Уряд схвалив спорудження ще 12 промислових реакторів загальною потужністю 9 000 МВт", - наводить видання виступ у верхній палаті парламенту держміністра при канцелярії глави індійського уряду Джітендри Сінгха.

За його словами, Індія не має наміру відмовлятися від експлуатації АЕС. "Ми не лише збільшимо будівництво таких енергетичних об'єктів, а й створимо в Індії єдину систему виробництва електроенергії з використанням АЕС", - наголосив Сінгх.

При цьому міністр зазначив, що атомна енергія незабаром стане одним з найважливіших джерел чистої енергії на тлі зростання попиту на електроенергію в країні.

За даними Міжнародного енергетичного агентства за 2020 рік, вугілля займає 44% в енергобалансі Індії, на нафту та газ припадає 31% енергоспоживання, на біомасу - 13%. Інші 12% розподіляються між іншими джерелами енергії: "зелена" генерація, атомна тощо.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА