14:36 13.11.2023

Рада директорів "Астарти" затвердила стратегію декарбонізації до 2030р.

2 хв читати
Рада директорів "Астарти" затвердила стратегію декарбонізації до 2030р.

Агропромисловий холдинг "Астарта" спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Ernst&Young Global Limited розробив систему кліматичного корпоративного управління - стратегію декарбонізації, її затвердила рада директорів агрохолдингу.

"Це комплексний план дій, що передбачає як удосконалення розрахунку викидів парникових газів для Scope 1-3, аналіз кліматичних сценаріїв, визначення фізичних і перехідних кліматичних ризиків, так і розроблення стратегії декарбонізації", - повідомила пресслужба агрохолдингу на фейсбук-сторінці.

Згідно з повідомленням, стратегія передбачає масштабування практик регенеративного землеробства, підвищення енергоефективності виробництва, використання альтернативних джерел енергії.

В агрохолдингу очікують, що заплановані до впровадження до 2030 року заходи нададуть змогу скоротити викиди парникових газів на 44% щодо 2022 року, сприятимуть поліпшенню здоров'я та збереженню вологи ґрунтів, зменшенню використання добрив, підвищенню врожайності та зменшенню споживання енергії на виробництві.

"Астарта" - соціально відповідальний бізнес, тож її зусилля спрямовані на розширення практик сталого розвитку, а також вивчення та впровадження короткострокових і довгострокових інструментів адаптації до зміни клімату та пом'якшення її наслідків", - процитувала пресслужба директорку зі сталого розвитку бізнесу та зв'язків з інвесторами Юлію Берещенко.

"Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що здійснює діяльність у восьми областях України. До його складу входять шість цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком 220 тис. га і молочні ферми з 22 тис. голів ВРХ, олійноекстракційний завод у Глобиному (Полтавська обл.), сім елеваторів і біогазовий комплекс.

Агрохолдинг у третьому кварталі 2023 року одержав EUR1,24 млн чистого прибутку, що в 27,7 раза менше порівняно з аналогічним періодом 2022 року. Виторг скоротився на 14,4% - до EUR104,75 млн, валовий прибуток - у 2,7 раза, до EUR26,96 млн, операційний - у 7,6 раза, до EUR6,79 млн, EBITDA - на 42,7%, до EUR97,25 млн.

Завдяки значно кращим показникам у першому півріччі цього року порівняно з першим півріччям минулого загалом за дев'ять місяців 2023 року зниження чистого прибутку становило 9,8% - до EUR55,97 млн за зростання виторгу на 14,8% - до EUR392,00 млн. Валовий прибуток зріс на 3,0% - до EUR151,91 млн, тоді як операційний скоротився на 15,9% - до EUR79,91 млн, а EBITDA - на 10,8%, до EUR116,63 млн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міненерго розраховує на розблокування експорту біометану, щодо природного газу все залежатиме від ситуації з нацбезпекою - заступник міністра

Як Україні започаткувати сталий розвиток транспортної системи – думка експертів

VITAGRO просить прискорити ухвалення Радою законопроєкту щодо митного оформлення експорту біометану

Кабмін ухвалив постанову про впровадження гарантій походження е/е з ВДЕ - Міненерго

Перші дві ВЕС "Нафтогазу" буде побудовано в Одеській і Миколаївській областях - голова групи

Міндовкілля створить методику розрахунку викидів парникових газів від воєнних дій

"Нафтогаз" залучив японські Sumitomo Corporation і Komaihaltec до модернізації ТЕЦ і розвитку "зелених" проєктів

Поклади водню можуть забезпечити світ енергією на сотні років - дослідження

Глава ЄК висловлюється за тіснішу співпрацю з Україною, Молдовою, Грузією у сфері відновлюваної енергії

В ОП презентували проєкт міжнародного Екологічного договору для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА