14:36 13.11.2023

Рада директорів "Астарти" затвердила стратегію декарбонізації до 2030р.

2 хв читати
Рада директорів "Астарти" затвердила стратегію декарбонізації до 2030р.

Агропромисловий холдинг "Астарта" спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Ernst&Young Global Limited розробив систему кліматичного корпоративного управління - стратегію декарбонізації, її затвердила рада директорів агрохолдингу.

"Це комплексний план дій, що передбачає як удосконалення розрахунку викидів парникових газів для Scope 1-3, аналіз кліматичних сценаріїв, визначення фізичних і перехідних кліматичних ризиків, так і розроблення стратегії декарбонізації", - повідомила пресслужба агрохолдингу на фейсбук-сторінці.

Згідно з повідомленням, стратегія передбачає масштабування практик регенеративного землеробства, підвищення енергоефективності виробництва, використання альтернативних джерел енергії.

В агрохолдингу очікують, що заплановані до впровадження до 2030 року заходи нададуть змогу скоротити викиди парникових газів на 44% щодо 2022 року, сприятимуть поліпшенню здоров'я та збереженню вологи ґрунтів, зменшенню використання добрив, підвищенню врожайності та зменшенню споживання енергії на виробництві.

"Астарта" - соціально відповідальний бізнес, тож її зусилля спрямовані на розширення практик сталого розвитку, а також вивчення та впровадження короткострокових і довгострокових інструментів адаптації до зміни клімату та пом'якшення її наслідків", - процитувала пресслужба директорку зі сталого розвитку бізнесу та зв'язків з інвесторами Юлію Берещенко.

"Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що здійснює діяльність у восьми областях України. До його складу входять шість цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком 220 тис. га і молочні ферми з 22 тис. голів ВРХ, олійноекстракційний завод у Глобиному (Полтавська обл.), сім елеваторів і біогазовий комплекс.

Агрохолдинг у третьому кварталі 2023 року одержав EUR1,24 млн чистого прибутку, що в 27,7 раза менше порівняно з аналогічним періодом 2022 року. Виторг скоротився на 14,4% - до EUR104,75 млн, валовий прибуток - у 2,7 раза, до EUR26,96 млн, операційний - у 7,6 раза, до EUR6,79 млн, EBITDA - на 42,7%, до EUR97,25 млн.

Завдяки значно кращим показникам у першому півріччі цього року порівняно з першим півріччям минулого загалом за дев'ять місяців 2023 року зниження чистого прибутку становило 9,8% - до EUR55,97 млн за зростання виторгу на 14,8% - до EUR392,00 млн. Валовий прибуток зріс на 3,0% - до EUR151,91 млн, тоді як операційний скоротився на 15,9% - до EUR79,91 млн, а EBITDA - на 10,8%, до EUR116,63 млн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

Байден повідомив про виділення $7 млрд на сонячну енергетику

Україні потрібні альтернативні джерела енергії - Зеленська

Мінагрополітики: Усі контрольовані Україною землі будуть засіяні, про скорочення не йдеться

Франція продовжить пошук інструментів контролю українського зерна на ринку ЄС

"ДТЕК Мережі" у 2023 р. переробив 3,5 тис. тонн відходів

"Метінвест" має намір побудувати завод в італійському Пьомбіно як один із найбільш технологічних і екологічних - СЕО

"Інтерпайп" розраховує збільшити постачання до ЄС після початку роботи ринку за правилами Green Deal - топменеджер

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про відкриття експорту біометану - депутат

Ощадбанк візьме участь у фінансуванні ВЕС 520 МВт на заході України - заступник голови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА