12:40 15.11.2023

У "Вуглецево нейтральному еко-агро-хабі "Поділля-Містечко" побудують три переробні заводи

2 хв читати

Будівництво індустріального парку "Вуглецево-нейтральний еко-агро-хаб "Поділля-Городок", що розпочалося на Хмельниччині, передбачає створення трьох підприємств глибокої переробки сировини, зокрема заводів із виробництва олій, із виготовлення неочищеного та очищеного медичного спирту з кукурудзи, а також переробки сміття, повідомив міський голова Городка Артур Косинський.

"Вуглецево нейтральний" говорить уже про те, що викиди CO2 будуть мінімальними. Близько 70% продукції, яка вироблятиметься в цьому парку, йтиме на експорт за кордон. Ця продукція буде сертифікована, вироблятиметься виключно на сертифікованому обладнанні з високою нормою екологічного захисту. Тому, щодо екології, це буде екологічний проєкт, екологічний хаб", - розповів він телеканалу "Суспільне".

За його інформацією, індустріальний парк будуватиметься на місці фільтраційного поля колишнього цукрового заводу на площі 50 га. В еко-агро-хабі "Поділля-Містечко", який буде автономним промисловим містечком, передбачено відкриття закладів освіти, готелів, стоянок, елеваторів та укриттів.

Розроблену концепцію погодили в Міністерстві економіки. Після реєстрації та обрання керуючої компанії у 2023 році залучатимуть учасників парку. Це можуть бути як українські, так і іноземні інвестори. До будівництва залучать близько 350 працівників, а для роботи всього індустріального парку знадобиться близько 500 осіб.

"На наступний рік програмою-мінімум буде проєктування і будівництво мереж. Після цього вже, звісно, саме будівництво заводів, цехів, фабрик, самого парку. Найбільш ранні терміни запуску виробництва - 2026 рік", - резюмував міський голова.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міненерго розраховує на розблокування експорту біометану, щодо природного газу все залежатиме від ситуації з нацбезпекою - заступник міністра

Як Україні започаткувати сталий розвиток транспортної системи – думка експертів

VITAGRO просить прискорити ухвалення Радою законопроєкту щодо митного оформлення експорту біометану

Кабмін ухвалив постанову про впровадження гарантій походження е/е з ВДЕ - Міненерго

Перші дві ВЕС "Нафтогазу" буде побудовано в Одеській і Миколаївській областях - голова групи

Міндовкілля створить методику розрахунку викидів парникових газів від воєнних дій

"Нафтогаз" залучив японські Sumitomo Corporation і Komaihaltec до модернізації ТЕЦ і розвитку "зелених" проєктів

Поклади водню можуть забезпечити світ енергією на сотні років - дослідження

Глава ЄК висловлюється за тіснішу співпрацю з Україною, Молдовою, Грузією у сфері відновлюваної енергії

В ОП презентували проєкт міжнародного Екологічного договору для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА