Інтерфакс-Україна
21:08 19.12.2024

BGV Буткевича планує розвивати газобетонні заводи "Аерок" під новим брендом

2 хв читати
BGV Буткевича планує розвивати газобетонні заводи "Аерок" під новим брендом

Інвестиційна група BGV Group Management має намір розвивати придбані за 1,89 млрд грн активи націоналізованого ТОВ "Аерок" (Обухів Київської обл.) під новим брендом, повідомила пресслужба групи агентству "Інтерфакс-Україна".

"Придбані заводи стануть доповненням стратегічних напрямків групи, які компанія планує активно розвивати в наступні роки. В контексті відновлення України заводи є привабливим активом, який, упевнені, стане потужним доповненням екосистеми підприємств групи, що відновлюватимуть і відбудовуватимуть Україну", - прокоментували купівлю підприємства в BGV Group Management.

Виробничі потужності "Аероку", зокрема, забезпечуватимуть будівельними матеріалами девелоперські проєкти групи. Так, наразі профільна компанія в її складі (BGV Development) здійснює будівництво п'яти об'єктів комерційної та житлової нерухомості в Києві та Житомирі.

Компанія має намір виконати умови продажу активу, зокрема погасити 110,8 млн грн боргових зобов'язань ТОВ "Аерок". Надалі BGV планує розвивати підприємство під новим брендом, зазначається в повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що девелопмент, енергетика, розвиток і відновлення інфраструктури є інвестиційним фокусом групи. Так, у вересні 2022 року група запустила в роботу підприємство з виробництва щебеневої продукції потужністю в 1,5 млн тонн/рік у Житомирській області.

Як повідомлялося, ТОВ "Трайдент Геоінвест Україна" власника корпорації "АТБ" та інвестиційної групи BGV Group Management Геннадія Буткевича перемогло на онлайн-аукціоні з продажу націоналізованого заводу "Аерок" із пропозицією 1,89 млрд грн, що в 1,9 раза перевищує стартову ціну активу.

Фонд держмайна України у травні 2024 року завершив процес зняття арешту з корпоративних прав підсанкційного ТОВ "Аерок" і підготував документацію до його приватизації. Підприємство входить до переліку об'єктів великої приватизації.

Раніше завод належав російському ПАТ "Группа ЛСР" російського підприємця Андрія Молчанова. 12 травня 2023 року Україна запровадила санкції проти AEROC Investment Deutschland GmbH, якій належить ТОВ "Аерок".

У серпні 2023 року Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції щодо застосування санкції, передбаченої п. 1-1 ч. 1 ст. 4 закону "Про санкції", у вигляді конфіскації українських активів ПАТ "Група ЛСР", за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог: AEROC Investment Deutschland Gmb, Андрія Молчанова, ТОВ "Аерок". Фінальне рішення апеляційної інстанції було ухвалено в жовтні 2023 року.

ТОВ "Аерок", що працює на українському ринку з грудня 2006 року, є одним із лідерів ринку виробів із ніздрюватого бетону автоклавного твердіння в Україні. Має два заводи: в Обухові та Березані. У 2022 році планував запустити завод у Львівській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський фонд UMAEF інвестує в розробника monobank Fintech-IT Group з оцінкою $1 млрд та планами IPO

ДТЕК за 8 міс.-2025 інвестував у вуглевидобуток майже 5 млрд грн

"Метінвест" спрямував 9,72 млрд грн в Україну з початку війни, є найбільшим експортером і будує енергостанції - СЕО

Кабмін перерозподілив 14,7 млн грн на супроводження угоди зі створення Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Американсько-український інвестфонд націлений на пошук коінвесторів та статус маркетмейкера ринку – член ради

Перші черги логістичного парку Peretyn з інвестиціями 1,3 млрд грн будуть введені до кінця року – девелопер

IFC може інвестувати $25 млн у Rebuild Ukraine Fund компанії Dragon Capital

Інвестиції $100 млн були оголошені на саміті Defense Tech Valley 2025 у Львові

Американсько-український інвестфонд планує розпочати прийом інвестпроєктів на розгляд у грудні – глава Мінекономіки

DFC та Україна оголосили початковий капітал Американсько-українського інвестфонду відбудови $150 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА