16:00 16.10.2020

МХП підписав контракт на EUR65,1 млн із китайською корпорацією САМСЕ із будівництва електростанції у Вінницькій області

2 хв читати
МХП підписав контракт на EUR65,1 млн із китайською корпорацією САМСЕ із будівництва електростанції у Вінницькій області

Підприємство "Ладижин ЕКО генерація", створене агрохолдингом МХП і "Групою компаній "Сатер-Екоенеро", підписало контракт на будівництво електростанції з Китайською корпорацією інжинірингу CAMCЕ.

Відповідно до прес-релізу МХП у п'ятницю, проект вартістю EUR65,1 млн буде реалізований у місті Ладижин Вінницької області. Він передбачає будівництво електростанції потужністю 12 МВт. Термін будівництва 18 місяців.

У МХП зазначили, що основна діяльність CAMCЕ включає в себе будівництво промислових і сільськогосподарських об'єктів, об'єктів водного господарства, електроенергетики, транспортних, нафтохімічних об'єктів тощо.

"Ми шукаємо провідні світові рішення та імплементуємо їх в Україні. Кейс вироблення електричної енергії з курячого посліду може стати успішним прикладом для національного ринку енергоресурсів", - прокоментував угоду заступник голови правління МХП Максим Писарєв.

Голова правління CAMCE Ван Бо і голова правління "Ладижин ЕКО генерація" Олег Арапов підписали контракт через відеозв'язок.

МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Виробляє також зернові, соняшникову олію, продукти м’ясопереробки. На європейський ринок МХП постачає охолоджені півтуші курей, які переробляють, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах та Словаччині.

У лютому 2019 року МХП завершив операцію з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Чистий прибуток МХП у 2019 році зріс в 1,7 раза порівняно з 2018 роком - до $215 млн, виручка збільшилася на 32% - до $2,06 млрд.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА