19:52 30.10.2020

Україна та Франція найближчим часом можуть вийти на підписання міжурядової угоди щодо співпраці з Alstom

2 хв читати
Україна та Франція найближчим часом можуть вийти на підписання міжурядової угоди щодо співпраці з Alstom

Україна та Франція найближчим часом можуть вийти на підписання міжурядової угоди щодо співпраці з Alstom для реалізації проекту постачання електричних локомотивів компанії з частковою локалізацією їх виробництва і технічним обслуговуванням в Україні.

Як зазначено на сайті Міністерства внутрішніх справ, про це повідомив глава відомства Арсен Аваков, який є головою змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва, під час переговорів із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном і головою АТ "Укрзалізниця" Володимиром Жмаком у п'ятницю.

"Ми довго напрацьовували деталі спільного з французькою стороною проекту і найближчим часом можемо вийти на підписання міжурядової угоди, яка повністю задовольнятиме потреби України. У тому числі з урахуванням вимог, поставлених президентом України в частині локалізації виробництва на українських підприємствах", - наводить прес-служба слова Авакова.

Жмак під час переговорів, у свою чергу, повідомив, що УЗ має дуже застарілий парк і його стратегічно треба оновлювати. На цьому етапі, за його словами, "Укрзалізниця" зацікавлена в 50 двосистемних електровозах, здатних транспортувати від 5,5 тис. до 6 тис. тонн вантажу.

"Ці локомотиви потрібні нам з довгостроковою системою технічного обслуговування і локалізацією виробництва в Україні. На другому етапі ми зацікавлені отримати односистемні локомотиви", - сказав він.

Гендиректор компанії Alstom Анрі Пупар-Лафарж запевнив, що вона зможе бути надійним і довгостроковим партнером для "Укрзалізниці" та України.

"На ринку ми працюємо вже багато років і можемо задовольнити потреби "Укрзалізниці". Alstom має досвід роботи на ринках із локалізацією виробничих та сервісних потужностей. Це посилює нашу кооперацію та створює нові робочі місця. Зокрема, ми так працюємо в Казахстані та Південній Африці", - зазначив він.

Міністерство також наголошує, що цей проект започатковано у вересні 2018 року, коли Alstom та "Укрзалізниця" підписали меморандум про взаєморозуміння, який офіційно закріплює співпрацю з надання та обслуговування електричних локомотивів. Фінансова модель проекту передбачає залучення кредитних коштів Держказначейства Франції та інших джерел.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 27 жовтня зустрівся з генеральним виконавчим директором компанії Alstom Анрі Пупар-Лафаржем й обговорив перспективи реалізації спільних проектів у залізничній сфері.

Французька машинобудівна компанія Alstom є одним зі світових лідерів у виробництві енергетичного обладнання та залізничного транспорту.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укравтодор" у 2020 р відновив і побудував 97% запланованих доріг та 100% штучних споруд, витративши 82 млрд грн

Катарська Nebras планує придбати ще шість ВЕС і СЕС Хмельницького та партнерів

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Кабмін запропонує ВР упровадити механізм скринінгу іноземних інвестицій у стратегічні об'єкти

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА