20:17 30.10.2020

Міненерго має намір співпрацювати з південнокорейською КТ у сфері розвитку "розумних мереж"

2 хв читати
Міненерго має намір співпрацювати з південнокорейською КТ у сфері розвитку "розумних мереж"

Міністерство енергетики України та південнокорейська КТ (KT Corporation) підписали меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження в Україні технологій Smart Grid ("розумні мережі").

Як повідомили в прес-службі міністерства, підписаний у п'ятницю меморандум передбачає насамперед співпрацю у сфері "розумного" обліку електроенергії.

KT Corporation здійснює діяльність у сфері зв'язку та інформаційних технологій, є найбільшим провайдером інтегрованих проводових і безпровідних телекомунікаційних послуг Південної Кореї.

"Ми зацікавлені в модернізації електроенергетики України на базі найсучасніших технологій. Наразі ми завершуємо розробку концепції впровадження Smart Grid технологій в Україні", - сказала в. о. міністра енергетики Ольга Буславець під час підписання угоди.

Реалізація концепції дасть можливість, зокрема, знизити втрати електроенергії в мережах, налагодити онлайн-моніторинг якості електроенергії, а також здійснювати аналіз балансів електроенергії в різних вузлах електромереж.

Технологія Smart Grid є одним із ключових технічних інструментів у реалізації моделі "3 Д" (декарбонізація, децентралізація і диджиталізація) в сучасній світовій енергетиці. Впровадження "розумних мереж" дає змогу, зокрема, підвищити якість обліку електроенергії, досягти оптимального балансу в її виробництві та споживанні, а також забезпечити максимальну надійність постачань. Крім того, Smart Grid має суттєвий вплив на реорганізацію ринку електроенергії, коли споживачі стають його безпосередніми учасниками.

Південна Корея є одним зі світових технологічних лідерів у сучасній енергетиці, включно зі спорудженням акумуляторів зберігання е/е (Energy Storage) і впровадження Smart Grid.

"Підтвердженням ефективності корейських технологій в електроенергетиці є, зокрема, один із найнижчих рівнів втрат е/е і показник SAIDI. Ми впевнені, що наша співпраця у сфері "розумних мереж" матиме взаємовигідний ефект і знайде своє продовження у подальшому співробітництві між Україною та Південною Кореєю в енергетичній сфері", - зазначила в. о. міністра.

Як повідомлялося, НКРЕКП на засіданні в п'ятницю схвалила RAB-тарифи для перших трьох обласних операторів систем розподілу е/е в особі "Кіровоград-", "Рівне-" та "Тернопільобленерго", що забезпечить енергопостачальників додатковими коштами для модернізації електромереж та впровадження технологій "розумних мереж".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Грузія стимулюватиме іноземних інвесторів грантами

США нададуть $4 млн на допомогу підрозділам швидкого реагування Морської охорони в Маріуполі та Бердянську

ЄІБ виділить Україні кредити EUR340 млн за Програмою відновлення і EUR100 млн на дороги в Луганській області

Німецький банк KfW планує надати Україні EUR25,5 млн на житло для переселенців

Комісія з питань держінвестпроектів у 2021 році спрямує на медицину 2,5 млрд грн, зокрема на створення центру діагностики в НІР

Ткаченко: Без інвестицій у креативний капітал в України немає майбутнього

Уряд України включив будівництво нової Кільцевої київської автодороги та інші дороги до переліку пріоритетних інвестпроектів до 2023 року

Кабмін визначив курортний проект La Perla Azzurra біля Чорного моря одним із пріоритетних до 2023 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА