Інтерфакс-Україна
12:38 23.11.2020

Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

1 хв читати
Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) на засіданні в понеділок розгляне питання про надання дозволу інвестиційній компанії Dragon Capital на придбання понад 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited - власника видань Finance.ua і Minfin.com.ua, а також компаній Finline, Bank Online і "Мульті.Юа".

"Про надання дозволу компанії Dragon Capital Investments Limited (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії Treeum Holdings Limited (м. Ларнака, Кіпр), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії", - йдеться в порядку денному засідання, оприлюдненому на сайті АМКУ.

Згідно з інформацією на сайті холдингу, Treeum - це українська онлайн-платформа, на якій реалізовані порівняння та продаж фінансових продуктів, підтримка онлайн-майданчика з обміну валют, містяться рейтинги та статистика, а також новини, коментарі та професійна аналітика.

Dragon Capital - одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

Засновник і голова Dragon Capital Фіала є власником медіахолдингу "НВ", куди входять однойменні журнал, портал і радіо.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

S1 REIT виплатив перший мільйон дивідендів інвесторам дохідної нерухомості

2026 рік може стати точкою стратегічного перелому для системи європейської безпеки – експерти

Дунай став ключовим логістичним коридором для України та елементом безпеки всієї Європи

Перетин кордонів і спільні інвестиції мають стати драйвером економічної співпраці України та Румунії

Румунія заявила про намір стати логістичним хабом відбудови України – голова Сенату Абрудян

Оновлення законодавства про критичні мінерали є ключем для залучення інвестицій у видобуток в Україні – експерти

Румунія, Молдова та Україна розвиватимуть "стратегічний трикутник сполучення" для відбудови – учасники панелі в Бухаресті

До масштабних проєктів з відбудови України готові лише окремі румунські компанії – експерти форуму в Бухаресті

Україна будує "цифровий щит" на основі хмарної інфраструктури та інтеграції з кіберекосистемою НАТО і ЄС

Приватний сектор є ключовим чинником відбудови України за умови наявності фінансових і страховий інструментів – учасники форуму в Бухаресті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА