15:34 01.12.2020

ВР відправила на повторне друге читання законопроект про "інвестнянь"

2 хв читати
ВР відправила на повторне друге читання законопроект про "інвестнянь"

Верховна Рада відмовилася підтримати в другому читанні й відправила на доопрацювання законопроект №3760 про держпідтримку інвестпроектів зі значними інвестиціями (так званий законопроект про інвестнянь), який передбачає, зокрема, звільнення таких проектів від сплати окремих податків.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", законопроект підтримали 44 народних депутати за необхідних 226 голосів.

Згідно з матеріалами до законопроекту на парламентському сайті, в редакції законопроекту до другого читання еквівалент суми "значних інвестицій" знижено з EUR30 млн до EUR20 млн. Також до другого читання комітет запропонував розширити перелік сфер для проектів, які можуть претендувати на таку підтримку.

Ці поправки та інші викликали обговорення під куполом ВР. Низку поправок, схвалених комітетом, народні депутати поставили на підтвердження і вони не набрали потрібної кількості голосів.

"З огляду на те, що поставлені на підтвердження поправки наші деякі колеги не підтримали, це розбалансувало закон", - сказав голова комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, виступаючи з трибуни парламенту.

У редакції законопроекту до другого читання зазначено, що інвестиційний проект зі значними інвестиціями має реалізовуватися у сферах: переробної промисловості (крім діяльності з виробництва та обігу тютюнових виробів, спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв), видобутку з метою подальшої переробки та/або збагачення корисних копалин (крім кам'яного і бурого вугілля, сирої нафти і природного газу), поводження з відходами, транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності, логістики, освіти, наукової і науково-технічної діяльності, охорони здоров'я, мистецтва, культури, спорту, туризму і курортно-рекреаційній сфері.

Законопроект зазначає, що на держпідтримку можуть розраховувати проекти, які створюють щонайменше 80 робочих місць із зарплатою на 15% вище середньої зарплати в регіоні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

Криклій запросив Швейцарію приєднатися до впровадження масштабних інфраструктурних проектів в Україні

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

Участь у "Чистій мережі" забезпечить збільшення інвестицій в Україну

Криклій запросив турецьку Gulermak до участі в реалізації інвестпроектів у транспортному секторі України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА