Інтерфакс-Україна
08:06 17.01.2021

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

1 хв читати
"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

АТ "Укрзалізниця" планує реалізувати проект швидкісного сполучення столиці України з Харковом, Львовом та Одесою з очікуваним рівнем швидкості до 300-350 км/год.

"Є великий амбітний проект швидкісного сполучення в Україні між Києвом і Львовом, Києвом і Харковом і Києвом і Одесою. Зараз цей проект обговорюється, є зацікавлені учасники. Я говорю про швидкісні поїзди з рівнем швидкості до 300-350 км/год. Для цього нам потрібні інвестиції, ми з "Укрзалізницею" самі цей проект не подужаємо", - заявив в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі" Україна 24 "увечері в суботу глава компанії Володимир Жмак.

За його словами, для цього проекту компанії потрібен інвестор, зацікавлений у концесійному підході.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури України вже в 2021 році планує приступити до роботи над проектом реалізації в Україні залізничної мережі європейського формату (1435мм), до 2025р планується інтеграція України в Євромережу.

Першими в Україні будуть реалізовані євромаршрути на найбільш трафікових "трикутниках" маршрутів, зокрема в напрямках Харкова, Львова та Одеси.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Інтерпайп" цьогоріч інвестував в устаткування із доопрацювання труб і у 2026р продовжить вкладати кошти в нове обладнання – топменеджер

ЄБРР інвестує до Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I до EUR60 млн

Група Sol Union інвестує понад 200 млн грн у будівництво заводу готових страв у Київській області

Norfund інвестує в фонд Rebuild Ukraine Fund Dragon Capital $15 млн

Український агросектор готовий до європейських стандартів і здатний стати драйвером відновлення - Тарасов

Зеленський оголосив про призначення Маркарової радником із питань відбудови України та інвестицій

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо соціальних інновацій та інвестиційної політики

"Хмельницькобленерго" інвестувало в підготовку до ОЗП майже 80 млн грн

Виробництво біоклею з гороха з інвестиціями EUR40 млн стартувало в ІП "Коростень" компанії Юрушева

Норвезький Ukraine Investment Fund інвестує близько 100 млн крон в M10 Industrial Park у Львові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА