Інвестиції

Concorde Capital вирішив розвивати з партнерами бурштиновий проект замість його продажу

Інвесткомпанія Concorde Capital Ігоря Мазепи, яка восени минулого року виставляла на продаж ТОВ "Центр "Сонячне ремесло" - родовище бурштину з запасами 60 тонн - за $5 млн, вирішила розвивати цей проект разом із партнерами.

"Ми проаналізували все і вирішили розвивати проект "Сонячне ремесло" разом із партнерами. Це унікальна компанія - єдина в Україні, яка отримала всі ліцензії і дозволи на видобуток бурштину у держави", - сказав засновник і генеральний директор Concorde Capital Мазепа агентству "Інтерфакс- Україна" в понеділок.

За його словами, планується приступити до видобутку вже в травні цього року.

"Проект розраховано на 5-6 років, після відпрацювання родовища відновимо ліс на його території", - додав Мазепа.

Згідно інвестпропозиції Concorde Capital від вересня минулого року, ліцензія на видобуток бурштину-сирцю на родовищі "Володимирець Східний" видана в 2009 році і є дійсною до 2029 року, ліцензійна площа 83,9 га. У 2014-2017 роках було видобуто 8,5 тонн з 18 га, які зараз вимагають рекультивації, на 5-6 га запасів немає.

За оцінками компанії, реалістичний темп видобутку становить від 7 до 12 тонн на рік. Запропонована в вересні минулого року ціна активу передбачала прибутковість інвестора на вкладений капітал на рівні 66% за рік і термін окупності інвестицій - півтора року при середньозваженій ціні бурштину в $600 за кг.

У вересні минулого року був оголошений аукціон з продажу цього янтарного проекту через "Прозорро.Продажі", який повинен був відбутися в жовтні, проте, не відбувся.

Згідно держреєстру, 58% у ТОВ "Центр "Сонячне ремесло" належить "Конкорд Консалтинг", 32% - Юрію Благодирю та 10% - Галині Симхі.

Concorde Capital - одна з провідних українських інвестгруп, заснована в 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад $3 млрд для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ