15:50 17.09.2021

НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

1 хв читати
НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) спільно з Бюро інвестиційних програм (БІП) планують створити технопарк в учбовій будівлі на вул. Глазунова, 2/4 за 50 млн грн за участю інвестора.

"За нашими попередніми оцінками, необхідно приблизно 50 млн грн інвестицій для відновлення будівлі та інфраструктури під сучасний технопарк. Після реставрації територія може вмістити близько 40 компаній-резидентів і коворкінг для студентів", - наведено в прес-релізі слова директора БІП Олександра Бондаренка.

Проект дасть змогу університету заробляти, а також працевлаштовувати студентів, створювати інтелектуальні продукти, а для підприємців - отримати доступ до наукової бази та інноваційних продуктів і сервісу.

Окупність інвестицій у такий проект становить сім-вісім років завдяки орендним платежам резидентів і додатковим послугам керуючої команди технопарку, зазначив Бондаренко.

Для створення технопарку планується використовувати навчальну будівлю на вул. Глазунова, 2/4 площею 1,7 тис. кв. м, однак розглядають й альтернативні приміщення.

Учасники проекту підписали меморандум про партнерство з розвитку технопарку.

"Наступні кроки: оцінка проекту, розробка концепції, пошук інвесторів", - зазначено в прес-релізі.

Бюро інвестиційних програм (БІП) - неурядова організація, яка займається об'єднанням державного партнерства і приватних інвесторів для будівництва інфраструктурних об'єктів, залучення інвестицій і створення безпечних умов для роботи інвесторів на українському ринку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА