13:14 17.12.2021

ВР розблокувала надання держсубсидій іноземним суб'єктам кінематографії під час створення фільмів в Україні

1 хв читати
ВР розблокувала надання держсубсидій іноземним суб'єктам кінематографії під час створення фільмів в Україні

Верховна Рада усунула неузгодженості у законі "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо надання державної субсидії для повернення частини витрат, яких зазнав іноземний суб'єкт кінематографії під час створення фільмів в Україні.

За відповідний законопроект №6265 про внесення змін до ст. 11 закону "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо усунення технічних і логічних неузгоджень проголосували загалом 298 народних депутатів.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, він усуває технічні помилки, допущені під час внесення змін до закону про державну підтримку кінематографії в Україні щодо надання державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, яких зазнав іноземний суб'єкт кінематографії під час виробництва (створення) фільму в Україні.

"Розблокування реалізації права іноземного суб'єкта кінематографії на отримання державної субсидії створить механізми для залучення іноземних інвестицій в Україну, створення нових робочих місць, підвищення професійного рівня українських фахівців у цій галузі за рахунок співпраці зі світовими гравцями, розвитку інфраструктури України та туризму", - наголошується у супровідних документах до законопроекту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА