Інтерфакс-Україна
11:18 17.02.2022

Рада ратифікувала угоду з ЄІБ щодо фінансування другого проєкту розвитку міського транспорту на EUR200 млн

1 хв читати
Рада ратифікувала угоду з ЄІБ щодо фінансування другого проєкту розвитку міського транспорту на EUR200 млн

Верховна Рада України 17 лютого ухвалила закон про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) за проєктом "Міський громадський транспорт ІІ".

За ратифікацію фінугоди у четвер проголосували 298 депутатів.

Відповідно до цієї угоди, Україна в межах програми "Міський громадський транспорт України II" залучить EUR200 млн кредиту від ЄІБ для оновлення парку громадського транспорту у 18 містах.

У рамках цього проєкту планується надати містам сучасний екологічний транспорт: оновити парки трамваїв, тролейбусів, електробусів, а також вагони метрополітену міських комунальних підприємств та будівництво трамвайних ліній.

Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо проєкту "Міський громадський транспорт II" було укладено 9 грудня 2020 року.

Наразі в активній стадії реалізації перебуває перший проєкт "Міський громадський транспорт України" – фінансова угода між Україною та ЄІБ, ратифікована законом України №2009 від 12 квітня 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американсько-український інвестфонд планує розпочати прийом інвестпроєктів на розгляд у грудні – глава Мінекономіки

DFC та Україна оголосили початковий капітал Американсько-українського інвестфонду відбудови $150 млн

Експерти з супроводу інвестицій та адвокати об’єдналися в Національну асоціацію лобістів України для просування інвестицій та захисту інтересів бізнесу

Делегація DFC їде в регіони України для пошуку інвестпортфелю Американсько-українського інвестфонду

Перші черги логістичного парку Peretyn з інвестиціями 1,3 млрд грн будуть введені до кінця року – девелопер

Повторну купівлю сертифікатів здійснюють 43% інвесторів фонду S1 REIT

Компанія негабаритних перевезень ТAD планує інвестувати EUR20 млн у збільшення парку техніки для великих вітряків - власник

Єдиний проєктний портфель публічних інвестицій на 2026 р. на 11,4 трлн грн схвалений Стратегічною інвестрадою

Мінекономіки, UkraineInvest та британські партнери уклали меморандум для посилення інвестспроможності України

"Агропродсервіс" інвестував в будівництво заводу продтоварів "Бабуся Маруся" 45 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА