Інтерфакс-Україна
19:16 23.07.2024

Практично всі центри проведення клінічних випробувань в Україні забезпечені препаратами в межах чинних досліджень

2 хв читати
Практично всі центри проведення клінічних випробувань в Україні забезпечені препаратами в межах чинних досліджень

Практично всі центри проведення клінічних випробувань в Україні забезпечені препаратами в межах чинних досліджень і не мають обмежень для моніторів у відвідуванні місць проведення клінічних випробувань (МПКВ).

Як повідомила Європейська Бізнес Асоціація, про це свідчать дані другого за час війни опитування, проведеного підкомітетом клінічних випробувань ЄБА.

"Практично всі (98%) МПКВ зазначили, що вони не стикалися з труднощами в роботі з комісією з питань етики або компетентними органами, 96% центрів повідомили про достатній запас препаратів. Центри також відзначають поліпшення рівня логістичної спроможності для вивезення біозразків у чинних дослідженнях: 93% опитаних центрів заявили, що він достатній (у 2023 році таких центрів було 89%)", - повідомляє ЄБА.

За інформацією асоціації, майже половина (49%) МПКВ зазначають, що пул пацієнтів збільшився з початку повномасштабного вторгнення РФ, у 45% центрів пул пацієнтів не змінився.

Крім того, дослідження засвідчило, що 2024 року 99% МПКВ дотримувалися стандартного робочого графіка, 98% місць підтвердили готовність до проведення клінічних випробувань, 95% висловили бажання взяти участь у нових дослідженнях.

Також 94% МПКВ забезпечені всім необхідним кваліфікованим персоналом для проведення дослідницької діяльності.

"Результати проведеного дослідження свідчать не лише про адаптацію та стабільну роботу МПКВ у воєнний час, а й про подальшу активізацію роботи із залучення та започаткування нових клінічних випробувань", - наголошує підкомітет.

Опитування проводили з 18 квітня до 5 червня серед центрів клінічних випробувань, які співпрацюють із компаніями-членами ЄБА. Від центрів отримано 121 відповідь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські клініки за 9 міс. в Україні провели 459 трансплантацій

УЧХ навчив надавати першу допомогу близько 400 тисячам людей

Фахівці реконструктивної та пластичної хірургії об'єдналися для створення сучасних медичних стандартів

Учасники ринку пропонують стимулювати медичне страхування податковими пільгами

Член ради директорів "Дарниці" Загорій викликає власників п’яти найбільших аптечних мереж на публічну дискусію

МОЗ готує зміни функціонування системи крові, шукає можливості розширення участі приватних клінік

Інститут ім. Філатова підписав меморандум про розвиток превентивної медицини для боротьби з ускладненнями цукрового діабету

ДП "МЗУ" придбало обладнання для створення центрів ядерної медицини за 445 млн грн

Українські, австралійські та швейцарські науковці розпочали дослідження змін стану ментального здоров’я українців під час війни

Медгрупа Adonis продовжить розвиток терапії екзосомами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА