Інтерфакс-Україна
19:26 06.08.2024

Тренінг для мобільних реабілітаційних команд УЧХ пройшов на Волині

1 хв читати
Тренінг для мобільних реабілітаційних команд УЧХ пройшов на Волині

Фаховий тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста (УЧХ) пройшов на Волині.

"Метою тренінгу є навчання учасників навичкам надання фізичної реабілітації задля подальшого поширення цих знань і можливості мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста надавати допомогу в реабілітації жителям віддалених районів і вразливим верствам населення, які не мають доступу до медичної допомоги", - повідомив УЧХ у Фейсбуці у вівторок.

У тренінгу взяли участь мобільні реабілітаційні команди УЧХ із п'яти регіонів країни.  Протягом трьох днів вони опрацьовували такі напрямки в роботі, як підбір і надання допоміжних засобів реабілітації, догляд за пацієнтом і переміщення пацієнтів.
Фізичний терапевт Японського Червоного Хреста Хісамото Накасіма поділився з учасниками тренінгу практичними навичками та знаннями з фізичної терапії. Японський Червоний Хрест підтримує діяльність мобільних реабілітаційних команд уже в двох регіонах України і готовий надати технічну підтримку областям, які її потребують.

ОСТАННЄ

В Києві відновило роботу відділення Інституту кардіології, яке постраждало від російського обстрілу

Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони  - Кличко

Українці старше 40 років отримуватимуть гроші на віртуальну картку у "Дія" для проходження профмедогляду

Бойові медики отримали спрощений доступ до роботи в цивільній медицині та навчання на медспеціальностях

Відділення лабораторії "Сінево" в Павлограді та Кременчуці почали роботу в межах ПМГ

Інститут кардіології в Києві зазнав суттєвих пошкоджень, двоє людей загинули – влада

Кабмін розширив перелік ліків, які можуть продаватися в сільських ФАПах

Кабмін об'єднав інститути серцево-судинної хірургії ім.Амосова та спадкової патології НАМНУ

Кабмін підвищив зарплати для медиків на територіях активних і можливих бойових дій

Фармкомпанія "Дарниця" поскаржилася до АМКУ на дії 5-ти найбільших аптечних мереж та двох дистриб’юторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА