Інтерфакс-Україна
11:33 22.08.2024

УЧХ провів інформсесію щодо мінної небезпеки в Одесі

1 хв читати
УЧХ провів інформсесію щодо мінної небезпеки в Одесі

Інструктори Українського Червоного Хреста (УЧХ) провели інформаційну сесію з мінної небезпеки для працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги в Одесі.

"У рамках програми "Безпечніша поведінка та підвищення обізнаності про ризики мін і вибухонебезпечних залишків війни" інструктори Київської районної організації Українського Червоного Хреста в м. Одеса провели інформаційну сесію з мінної небезпеки, для медиків КНП "Центр первинної медико санітарної допомоги №3", - повідомив УЧХ у четвер у фейсбуці.

Інструктори УЧХ розповіли учасникам сесії про міни та їх різновиди, зокрема про міни-пастки, про місця, де можна натрапити на вибухонебезпечні предмети, про маркувальні знаки та про алгоритм дій у разі виявлення мін.

Сьогодні Україна - одна з найбільш замінованих країн світу й Український Червоний Хрест здійснює інформування населення про мінну небезпеку по всій країні.

 

ОСТАННЄ

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

Латвія приєднується до проєкту НАТО "Реноватор" та бере на себе реконструкцію одного українського військового шпиталю

Мобільні клініки Fortitude розпочали роботу на Миколаївщині

В Києві відновило роботу відділення Інституту кардіології, яке постраждало від російського обстрілу

Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони  - Кличко

Українці старше 40 років отримуватимуть гроші на віртуальну картку у "Дія" для проходження профмедогляду

Бойові медики отримали спрощений доступ до роботи в цивільній медицині та навчання на медспеціальностях

Відділення лабораторії "Сінево" в Павлограді та Кременчуці почали роботу в межах ПМГ

Інститут кардіології в Києві зазнав суттєвих пошкоджень, двоє людей загинули – влада

Кабмін розширив перелік ліків, які можуть продаватися в сільських ФАПах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА