Інтерфакс-Україна
13:22 28.08.2024

Рада із відновлення Охтматдиту очікує від НДІ "Проєктреконструкція" результатів експертизи пошкоджень на початку вересня

1 хв читати
Рада із відновлення Охтматдиту очікує від НДІ "Проєктреконструкція" результатів експертизи пошкоджень на початку вересня

Рада з відновлення НДСЛ "Охтматдит" очікує від НДІ "Проєктреконструкція" результатів експертизи пошкоджень, завданих унаслідок ракетної атаки РФ, на початку вересня.

"Ми очікуємо, що документи з результатами експертизи (пошкоджень – ІФ-У) будуть надані раді приблизно 5-6 вересня", - сказав журналістам у вівторок увечері член ради, член правління БФ “Таблеточки” В'ячеслав Биков.

Він також повідомив, що для підготовки тендера на реконструкцію клініки буде залучено низку експертів закупівельних процедур, зокрема тих, що входять до ради благодійної організації "100% життя" та "Укренерго".

Биков наголосив, що експертиза завданих ушкоджень - це "детальне інструментальне дослідження". Для проведення експертизи залучено близько 100 фахівців.

При цьому, за словами Бикова, вартість експертизи "конкурентна" і становить 8,73 грн за кубометр. Вартість обстеження пошкодженої будівлі та складання проєктно-кошторисної документації становила близько 3 млн грн.

Кошти на проведення експертизи виділив БФ "Таблеточки" з коштів, перерахованих на відновлення "Охматдиту" Ощадбанком.

"У максимально короткі терміни завдяки провідному державному банку ми залучили провідний державний інститут, який дасть висновок щодо пошкоджень провідної державної лікарні", - сказав він.

Зі свого боку в.о. гендиректора "Охматдиту" Олександр Урін зазначив, що з НДІ "Проєктреконструкція" укладено тристоронній договір між Охматдитом, БФ "Таблеточки" та НДІ "Проєктреконструкція".

"Ми працюватимемо прозоро, прислухатимемося до порад колег заради відновлення, узгоджуватимемо все з міністерством", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ оприлюднив проєкт постанови про створення єдиного держоргану в фармсфері УФА

В Україні запрацювала єдина лабораторія полярної біології

Запрошення на скринінг здоровʼя 40+ у "Дії" почнуть надходити 31 січня - Свириденко

Клініка Odrex пройшла перевірку МОЗу - власник

Склад МЗУ функціонує в робочому режимі, під час відключень світла використовують генератори

НСЗУ планує чітко визначити, які послуги можуть надаватися дистанційно або за допомогою телекомунікацій – голова НСЗУ

Стартувало навчання для ветеранок за програмою REDpreneur Women

Зростання захворюваності на туберкульоз в Україні немає, але є випадки позалегеневого туберкульозу, - гендиректор ЦГЗ

Мережа центрів ментального здоров’я "Повернення" родини Пінчук розширилася до 10 центрів

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА