Інтерфакс-Україна
13:33 06.09.2024

Дві українські клініки можуть стати партнерами двох італійських медзакладів - МОЗ

1 хв читати
Дві українські клініки можуть стати партнерами двох італійських медзакладів - МОЗ

Дві українські клініки можуть стати партнерами двох італійських клінік.

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я, наразі меморандуми про партнерство готують між Київською обласною дитячою лікарнею (Боярка) та дитячою лікарнею "Мейєр" (Флоренція), а також Одеською обласною дитячою лікарнею та лікарнею "Реджина Маргарита"(Турин).

Питання співпраці та партнерства клінік України та Італії обговорили на зустрічі міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка з послом Італії в Україні Карло Формоза (Carlo Formosa).

Під час зустрічі Ляшко запропонував італійській стороні активізувати двостороннє співробітництво між країнами у сфері охорони здоров'я, зокрема, у проєкті з відновлення медінфрструктури в постраждалих від війни регіонах з акцентом на дитячі лікарні, а також щодо горизонтального співробітництва між українськими та італійськими клініками для обміну досвідом та підвищення кваліфікації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ розпочала прийом заявок на участь в проєкті надання послуг довготривалого медсестринського догляду для ВПО

Медичний ІТ-сервіс Helsi планує за підсумками 2025р. збільшити виторг до $7,2-7,3 млн

Урядовий законопроєкт 13683 обмежить доступ українців до репродуктивних технологій - експерти

Латвія приєднується до проєкту НАТО "Реноватор" та бере на себе реконструкцію одного українського військового шпиталю

Мобільні клініки Fortitude розпочали роботу на Миколаївщині

В Києві відновило роботу відділення Інституту кардіології, яке постраждало від російського обстрілу

Реабілітаційні простори УЧХ відкрилися на Хмельниччині

Київ виділив 20 млн грн на лікарню Міноборони  - Кличко

Українці старше 40 років отримуватимуть гроші на віртуальну картку у "Дія" для проходження профмедогляду

Команда УЧХ регулярно долучається до донорства крові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА