Інтерфакс-Україна
10:16 19.09.2024

Хірурги чергової місії Face the Future Ukraine проведуть ще 30 реконструктивних операцій обличчя пораненим українцям

1 хв читати

Хірурги міжнародного проєкту Face the Future Ukraine, у якому беруть участь фахівці Канади, США та України, у межах четвертої місії проведуть ще 30 реконструктивних операцій обличчя пораненим українцям.

Як повідомляють у пресрелізі БФ "Пацієнти України", четверта місія відбудеться в Івано-Франківську на початку жовтня.

У межах трьох попередніх місій хірурги прооперували понад 100 українців, які отримали мінно-вибухові поранення. Частині пацієнтів під шкіру було встановлено індивідуальні імпланти замість відсутніх фрагментів кісток.

У межах місій хірурги проводили операції з відновлення частини носа, готували до протезування очниці, прибирали шрами з облич.

Проєкт Face the Future Foundation створено у співпраці з такими організаціями, як Face The Future Foundation, Razom for Ukraine, Still Strong, у партнерстві з БФ "Пацієнти України", проєктом "Реабілітація травм війни", Українською асоціацією ендоскопічної хірургії голови та шиї, Івано-Франківською ОКЛ, Healing The Children North East East, Umana за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, компанії "Метінвест", Nova Ukraine, Materialise, Yellow Blue Force Foundation, Transmed, Medtronic.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві київські клініки постраждали від нічної атаки росіян

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

Кабмін посилив контроль над обігом препарату налбуфін

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА