Інтерфакс-Україна
17:28 30.10.2024

Центр протезування Superhumans у Дніпрі прийме перших пацієнтів влітку 2025 року

2 хв читати
Центр протезування Superhumans у Дніпрі прийме перших пацієнтів влітку 2025 року

Центр протезування та реабілітації Superhumans Center (Дніпро) прийме перших 50 пацієнтів влітку 2025 року.

Як повідомляє Superhumans у пресрелізі, активні будівельні роботи в приміщенні, де буде розташовано центр, розпочнуться через місяць.

Раніше повідомлялося, що Центр протезування та реабілітації Superhumans Center відкриється на базі реконструйованої будівлі однієї з міських клінік Дніпра. У ньому зможуть проходити реабілітацію близько 600 пацієнтів на рік і працюватимуть щонайменше 40 медиків.

Після реновації будівлі лікарні площа центру становитиме близько 2 тис. кв. м. До його складу увійдуть зона реабілітації, лабораторія протезування, стаціонарне відділення для складних випадків.

Раніше Superhumans Center повідомляв про плани створити центри в Одесі та Миколаєві.

Першу клініку проєкту Superhumans Center було відкрито у квітні 2023 року у Львові на базі однієї з місцевих лікарень. Раніше було відкрито першу чергу цього центру - протезувальну майстерню та частину реабілітаційного центру. Щорічно там планують приймати близько 3 тис. пацієнтів.

Інвестиції в запуск реабілітаційного медичного центру Superhumans у Львові оцінювали в $54 млн. Кошти для фінансування проєкту залучали в Україні та за кордоном методом фандрейзингу.

Клініка Superhumans фокусується на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення знівечених частин тіла, зокрема обличчя, а також на лікуванні посттравматичного стресового розладу.

Між Superhumans і Міністерством охорони здоров'я України підписано меморандум про співпрацю. Проєкт створюється за ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера. Ще один його засновник - бізнес-партнер Ставніцера Філіп Грушко.

ОСТАННЄ

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

Кабмін посилив контроль над обігом препарату налбуфін

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

"Санофі" у поточному епідсезоні поставила весь запланований обсяг вакцин від грипу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА