12:15 01.11.2024

Ляшко: Підготовка законопроєкту про заміну системи МСЕК - на завершальному етапі

1 хв читати
Ляшко: Підготовка законопроєкту про заміну системи МСЕК - на завершальному етапі

Підготовка законопроєкту про заміну системи МСЕК перебуває вже на заключному етапі, що випливає з відповідей міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"По МСЕК відповідь міністра: готують законопроєкт (з 2023 року) про заміну системи, законопроект на уряді вже, далі реєстрація у парламенті", - написав Железняк у телеграмі в п'ятницю.

Ляшко розповів, що замість 500+ МСЕК буде команда експертів-лікарів у медичних закладах, де відбувається лікування або реабілітація, а нову систему буде максимально цифровізовано, що має прибрати ризики корупції та виключити людський чинник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європейська Бізнес Асоціація закликає Президента ветувати закон щодо регулювання фармацевтичного ринку

Україна для реалізації правила Болар має змінити судову практику та деякі закони - юрист

Очільник МОЗ: Ми інформуватимемо українців про те, хто долучився до декларації зі зниження цін на ліки

Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо зниження на 30% з 1 березня цін на найбільш затребувані ліки

Перевищення епідпорогу захворюваності на ГРВІ зафіксовано в 5 областях - МОЗ

П’ятірка найбільших аптечних мереж підписали декларацію про зниження цін на ліки

Ліки в Україні здаються дорогими через низку купівельну спроможність українців

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Житомирі

Зеленський підписав закон, що передбачає створення Національного трансплантологічного комітету

УЧХ передав генератори двом медзакладам Харківщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА